Sukces na macie. Trzy złota pojechały do Koszalina

Piotr Polechoński
Złoci medaliści: Szymon Furmański, Patryk Mycio, Nikodem Stankiewicz.
Złoci medaliści: Szymon Furmański, Patryk Mycio, Nikodem Stankiewicz. Fot. Archiwum
Kolejne sukcesy młodych adeptów brazylijskiego Jiu Jitsu. W trakcie prestiżowego turnieju ADCC EUROPEAN OPEN 2022 do Koszalina powędrowały aż trzy złote medale!

Zdobyli je Patryk Mycio (kategoria 7-8 lat, Domino Jiu Jitsu), Szymon Furmański (kategoria 11-12 lat, Ronin Gold Team), Nikodem Stankiewicz (kategoria 11 – 12 lat, Academia Gorila Koszalin). Turniej został rozegrany w Luboniu, a ADCC to jest jedną z największych organizacji, w ramach której rywalizują zawodnicy sportów walki. Przypominamy też, że kilkanaście dni temu Patryk Mycio został drugi raz z rzędu podwójnym mistrzem Polski.