Sukces Piotra Borowca w ICO Crossminton Polish Open w Warszawie

red
W dniach 22-23 czerwca 2018 na kortach Warszawianki odbyła się rywalizacja zawodników w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Polish Open. W zawodach brali udział zawodnicy z kilkunastu państw Europy.

Polacy po raz kolejny pokazali swój wysoką formę, czego wynikiem był czterokrotnie grany Mazurek Dąbrowskiego. Przeżycie bardzo piękne i emocjonujące szczególnie dla osoby, która wywalczyła zwycięstwo i tak po raz kolejny Piotr Borowiec zawodnik reprezentujący nasze barwy i nasz region stanął na najwyższym podium, potwierdzając tym samym swoją pozycję w tej dyscyplinie sportowej.

Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, a dobra passa trwa od 3-ch lat Piotr nie przegrał żadnego meczu w swojej kategorii. Na kortach Warszawianki po bardzo emocjonujących pojedynkach w grupie pokonał:

Vincze Karoly Węgry (2:1), Czeremużyński Jacek Polska (2:0), Gawlak Piotr Polska (2:0), wychodząc z I-go miejsca w grupie. W ćwierć finale pokonał Pawła Leskiego Polska (2:1), w półfinale po raz kolejny wywalczył zwycięstwo z Bogdanem Mierzyńskim Polska (2:1) i w finale ponownie z reprezentantem Polski Jackiem Czeremużyńskim (2:1). Co dało miejsce na najwyższym podium i powrót na I miejsce w rankingu światowym.