Szachy > W Koszalinie grali dla powodzian

Z udziałem 26 młodych szachistów z Koszalina, Kołobrzegu, Białogardu i Parnowa rozegrany został w Koszalinie "Mikołajkowy Turniej w Hetmanie na Kategorie", w ramach ogólnopolskiej akcji pn. Szachiści grają dla powodzian.

Na dystansie dziewięciu rund, tempem P'30 (30 minut na partię dla zawodnika), zwyciężył Adam Teofilak z Pałacu Młodzieży Koszalin. Drugie miejsce zajął Adam Jedliński (SP 7 Koszalin), a trzecie Maciej Żądkowski (Białogard).

Tuż za podium Dominik Piłat (Pałac Młodzieży) i najlepsza z trzech grających dziewcząt Agata Mycio, oboje z dorobkiem po 6 pkt.