Tenis stołowy - Wojewódzki Puchar Polski: KTS Koszalinianin i UKS Sucha najlepsze

Patryk Przywarty ze zwycięskiego zespołu KTS.
Patryk Przywarty ze zwycięskiego zespołu KTS. Jacek Wójcik
Z udziałem 20 drużyn (6 kobiecych i 14 męskich) odbył się w Sianowie finał wojewódzkiego Drużynowego Pucharu Polski w tenisie stołowym.

W zmaganiach pań zespół UKS Sucha Koszalińska pokonał w finale 4:3 Chrobrego Międzyzdroje. W zwycięskim zespole grały Martyna Moskwa, Sandra Przywarta i Daniela Gazicka. Na dzielonych miejscach 3-4 uplasowały się drużyny UKS Sucha II (Honorata Olczak, Patrycja Szczepanik, Marta Szczepańska) i ULKS Borne Sulinowo (Justyna Babiak, Mariola Kowalik, Aleksandra Hermanowska).

W finale mężczyzn KTS Koszalinianin Koszalin - w składzie Kamil Kiljanek, Patryk Przywarty, Jakub Dyjas, Marcin Skrzypek - pewnie pokonał 4:1 rewelację turnieju, MKS Pogoń Szczecin.

Awans do rozgrywek na szczeblu krajowym wywalczyły tylko zwycięskie drużyny. W półfinale ich rywalami będą najlepsze drużyny z województw pomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.