Towarzysko: Victoria - Arkadia Malechowo 0:1 (0:1)

Dwa piątoligowe zespoły rozegrały sparingowy mecz w Sianowie. Miejscowa Victoria uległa Arkadii Malechowo 0:1 (0:1).

Jedynego gola zdobył Michał Jarzębiński już w 10 minucie spotkania po koronkowej akcji i asyście Łukasza Kalwasińskiego.

Kolejne minuty pokazały, że zespół z Malechowa nie ma problemu ze stwarzaniem sytuacji, ale dość mocno szwankuje skuteczność. Bardzo dobrych sytuacji nie wykorzystali Dominik Bajtek, Jarzębiński, Paweł Ostrowski, Grzegorza Bedusa, Piotr Stefanów, Ł. Kalwasiński i Kamil Gondek. Gospodarze dopiero w końcowych minutach stworzyli dwie doskonałe sytuacje do wyrównania.

Grający trener Grzegorz Duda przegrał pojedynek sam na sam z Michałem Dąbrowskim, a chwilę później Arkadię uratował Mateusz Zachciał wybijając piłkę z bramki po główce jednego z rywali.
Victoria Sianów - Arkadia Malechowo 0:1 (0:1)
0:1 Jarzębiński (10).

Victoria: Koza - Szawurski, P. Pietraszkiewicz, Domagalski, Motyl, Duda, Ratajczak, Skrzypkowski, Piątek, Łagodzicz, Berkowski. Na zmiany wchodzili: Kulon, Grześczak, Dobosz, Sznajderowski.

Arkadia: Piątek - Stefanów, Ostrowski, D. Wiliński, Zachciał, Bedus, Ł. Kalwasiński, Bajtek, Jarzębiński, Skoczylas, Fastyn. Na zmiany wchodzili: Dąbrowski, Gondek, M. Kalwasiński, M. Wiliński, Wierzbowski, Grabowski, Pituła.