Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BORATYN : 1 - 57, 70, 82, 83, 151, 159, 160, 168 - 218A, 220 - 222, 224, 228 - 232, 235, 238 - 241.
Pokaż więcej
Bogusław Antoni Dańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CHŁOPICE
171
(82,61%)
Mateusz Jaromir Kiełkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
6
(2,90%)
Bronisław Stanisław Jadownicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
17
(8,21%)
Krzysztof Kazimierz Starzec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(6,28%)
Okręg 2
BORATYN: 58 - 69, 71 - 166, 219, 223, 225, 227, 233, 234, 237.
Pokaż więcej
Mariusz Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
59
(32,78%)
Bartłomiej Stanisław Furtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
24
(13,33%)
Wiesław Antoni Homa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(53,89%)
Okręg 3
CHŁOPICE: 1 - 51, 54, 55, 59, 194 - 200, 202, 203, 205, 207, 208, 211, 219, 221 - 223, 229
Pokaż więcej
Henryk Kościuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(60,51%)
Mieczysław Czyż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
26
(16,56%)
Sławomir Zieliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(22,93%)
Okręg 4
CHŁOPICE: 52, 53, 56 - 58, 60 - 115, 210, 217, 218, 224 - 228, 233, 234, 237, 239, 240, 243, 253.
Pokaż więcej
Andrzej Józef Warański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(69,19%)
Jan Julian Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
25
(14,53%)
Andrzej Marian Nietrzeba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(16,28%)
Okręg 5
CHŁOPICE: 116 - 132B, 134 - 147, 152 - 188, 201, 204, 206, 212, 214, 220, 232.
Pokaż więcej
Janusz Tomasz Jaworski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(24,16%)
Beata Anna Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
95
(53,37%)
Anita Maria Bąk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(22,47%)
Okręg 6
DOBKOWICE: 1 - 59, 62, 157 - 179, 181, 183, 186, 187, 192 - 194, 199.
Pokaż więcej
Zbigniew Jan Lonc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(31,55%)
Adam Stanisław Demczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
33
(19,64%)
Piotr Paweł Klepak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
82
(48,81%)
Okręg 7
DOBKOWICE: 60, 61, 63 - 156, 180, 182, 184, 184A, 188, 189, 191, 195 - 198, 200 - 203, 205, 207.
Pokaż więcej
Tomasz Andrzej Gładysz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(47,31%)
Stanisław Michał Niećko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
98
(52,69%)
Okręg 8
JANKOWICE: 1A - 45A, 47 - 58, 60, 65, 86, 123A, 134 - 146, 164, 166 - 168, 174, 177, 178, 180, 181.
Pokaż więcej
Łukasz Jacek Fronc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
45
(24,59%)
Adam Eugeniusz Knap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
44
(24,04%)
Henryk Józef Cukier
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(27,32%)
Irena Marciak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
44
(24,04%)
Okręg 9
JANKOWICE: 46, 59, 61 - 64, 66 - 133A, 147 - 163, 165, 169 - 175, 179.
Pokaż więcej
Ryszard Wota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(28,09%)
Patryk Piotr Mizgiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
0
(0,00%)
Stanisław Maga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
39
(21,91%)
Paweł Knap
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(15,17%)
Franciszek Antoni Kiszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
62
(34,83%)
Okręg 10
LUTKÓW : 1 – do końca
Pokaż więcej
Józef Tarnawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(54,39%)
Arkadiusz Piotr Aksamit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
6
(5,26%)
Grzegorz Hamelusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
46
(40,35%)
Okręg 11
ŁOWCE: 1 - 108, 304, 305, 308 - 310, 313, 317.
Pokaż więcej
Marek Krzysztof Kwaśny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(37,29%)
Halina Anna Gilarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
56
(31,64%)
Grzegorz Bury
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(31,07%)
Okręg 12
ŁOWCE: 109 - 202, 302, 311, 316, 318, 319, 321, 322, 323
Pokaż więcej
Kazimierz Gral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
99
(53,51%)
Stanisław Jan Gilowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
86
(46,49%)
Okręg 13
ŁOWCE: 203 - 301, 301A, 303, 306, 312, 315, 320.
Pokaż więcej
Elżbieta Sobejko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(18,92%)
Ryszard Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
115
(62,16%)
Elżbieta Chudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
35
(18,92%)
Okręg 14
ZAMIECHÓW: 1A - 32, 104, 106, 110, 112
Pokaż więcej
Zdzisław Sidorczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(49,53%)
Grzegorz Józef Siwoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ STRAWA
24
(22,43%)
Małgorzata Sylwia Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
30
(28,04%)
Okręg 15
ZAMIECHÓW: 33 - 103, 105, 107 - 109.
Pokaż więcej
Marek Bilinkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(50,88%)
Józef Stasiło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HOMY
28
(24,56%)
Zbigniew Klepak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(24,56%)