Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Eugeniusz Wrzesień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
175
(52,24%)
Zbigniew Białas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
15
(4,48%)
Witold Marek Widawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Tomasz Jan Sochański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
87
(25,97%)
Mateusz Dominik Matyśkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(17,31%)
Okręg 2
Augustów, Jelnia
Pokaż więcej
Marian Kalużny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
148
(41,93%)
Łukasz Sobolewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
205
(58,07%)
Anna Maria Wiktorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
0
(0%)
Okręg 3
Brzuza, Idzikowice
Pokaż więcej
Zdzisław Stanisław Abramczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
166
(51,88%)
Danuta Owsińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
154
(48,13%)
Okręg 4
Zakościele, Żardki
Pokaż więcej
Dorota Maria Wiktorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
188
(41,05%)
Grzegorz Gapys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
187
(40,83%)
Bernadeta Dziedzic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
83
(18,12%)
Okręg 5
Domaszno, Żdżary
Pokaż więcej
Witold Andrzej Gapys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
150
(52,82%)
Kamil Maksymilian Korycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
69
(24,30%)
Paulina Sylwia Borowiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(22,89%)
Okręg 6
Strzyżów, Werówka
Pokaż więcej
Franciszek Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
111
(26,56%)
Katarzyna Ewa Sieczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5
(1,20%)
Krzysztof Walczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
179
(42,82%)
Danuta Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
93
(22,25%)
Zbigniew Pawul
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(7,18%)
Okręg 7
Ireneusz Grzegorz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
86
(27,65%)
Konrad Bartłomiej Sobolewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
195
(62,70%)
Daniel Fornalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
30
(9,65%)
Okręg 8
Radzice Duże
Pokaż więcej
Stanisław Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
66
(19,94%)
Piotr Wiktor Szczepanik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(16,92%)
Michał Marcin Kupis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
88
(26,59%)
Renata Gabriela Kałużna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(36,56%)
Okręg 9
Radzice Małe, Dąbrówka
Pokaż więcej
Agnieszka Barbara Wolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
146
(32,02%)
Barbara Olczykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
209
(45,83%)
Jarosław Kałużny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(22,15%)
Okręg 10
Trzebina, Giełzów, Świerczyna
Pokaż więcej
Lech Wojciech Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
176
(57,14%)
Dominika Maria Jaciubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
0
(0%)
Jagoda Karolina Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018
99
(32,14%)
Justyna Ewa Kobierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
33
(10,71%)
Okręg 11
os. Bolesława Chrobrego, ul. Szkolna (nieparzyste od Nr 33 do ostatniego numeru, parzyste od Nr 24A do ostatniego numeru), ul. Prymasa Macieja Drzewickiego, ul. Przemysłowa, ul. Stawowa (parzyste od Nr 60 do ostatniego numeru), ul. Stanisława Staszica (nieparzyste od Nr 9 do ostatniego numeru)
Pokaż więcej
Karol Podogrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
136
(45,48%)
Krzysztof Szczepan Fatalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(14,38%)
Monika Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
84
(28,09%)
Jerzy Jan Baran
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(12,04%)
Okręg 12
os. Mieszka I-go, ul. Skalna, ul. Braci Kobylańskich (nieparzyste od Nr 45 do ostatniego numeru, parzyste od Nr 50 do ostatniego numeru), ul. Stanisława Staszica (nieparzyste od Nr 1 do Nr 7), ul. Stawowa (nieparzyste od Nr 29 do ostatniego numeru)
Pokaż więcej
Justyna Ewelina Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
81
(23,21%)
Dariusz Zarębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
33
(9,46%)
Wiesław Henryk Urbański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(9,74%)
Anna Janina Witczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
63
(18,05%)
Jan Michalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
138
(39,54%)
Okręg 13
ul. Stanisława Staszica (parzyste od Nr 2 do ostatniego numeru), ul. Braci Kobylańskich (nieparzyste od Nr 1 do Nr 43, parzyste od Nr 2 do Nr 48), ul. Stawowa (nieparzyste od Nr 1 do Nr 27, parzyste od Nr 2 do Nr 58), ul. Szkolna (nieparzyste od Nr 1 do Nr 31, parzyste od Nr 2 do Nr 24), pl. Tadeusza Kościuszki, pl. Gabriela Narutowicza, ul. Miła, ul. Spacerowa, ul. Adama Mickiewicza (nieparzyste od Nr 1 do ostatniego numeru, parzyste od Nr 18 do ostatniego numeru), ul. Armii Krajowej, ul. Stefana Żeromskiego, ul. mjra Hubala, ul. Klonowa, ul. Ogrodowa, ul. Północna
Pokaż więcej
Andrzej Szczepanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
141
(29,44%)
Ziemowit Maciej Jaciubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
92
(19,21%)
Rafał Kopczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
132
(27,56%)
Barbara Oliwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(23,80%)
Okręg 14
ul. Jana Kilińskiego, pl. Wolności, ul. Adama Mickiewicza (parzyste od Nr 2 do Nr 16), ul. Warszawska, ul. Juliusza Słowackiego, ul. gen. Władysława Sikorskiego
Pokaż więcej
Włodzimierz Adam Pomykała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
238
(49,58%)
Leszek Milczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
36
(7,50%)
Elżbieta Maria Chmielińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(4,79%)
Krystyna Anna Wiktorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
159
(33,13%)
Zbigniew Jacek Majchrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(5,00%)
Okręg 15
ul. Zdrojowa, ul. Sportowa, ul. Fabryczna, ul. Kolejowa, ul. Błonie, ul. Sosnowa, ul. Parkowa, ul. Rzeczna, ul. Cmentarna, ul. Mostowa, os. Słoneczne
Pokaż więcej
Beata Pecyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JANUSZ”
40
(10,96%)
Mirosław Paweł Więckowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DRZEWICKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
35
(9,59%)
Paweł Byk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(25,75%)
Joanna Popis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS
196
(53,70%)