Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bernardyńska, Ćmielowska, Klasztorna, Lipowska, Słoneczna, Szpitalna, Świętokrzyska, Tadeusza Kościuszki od nr 4 do nr 7 i od nr 11 do końca, Widok
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
17
Mariusz Andrzej Ryza
73
(17,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Edmund Basak
124
(30,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Michał Słapek
210
(51,60%)
Okręg 2
1 Maja nr 11 i od nr 25 do końca, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Graniczna, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Stefana Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
17
Łukasz Dariusz Ryłko
8
(2,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Wiesław Rusak
79
(22,01%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Kinga Wasielewicz
73
(20,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Ewa Jakubowska
74
(20,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Schab
125
(34,82%)
Okręg 3
Bronisława Ostrowskiego ps. Cichy, Gen. „Grota” Roweckiego, Kolegiacka, Legionów, Lubelska, MJR. „Topora” Zwierzdowskiego, Ogrodowa, Plac Obrońców Pokoju, Różana, Stanisława Czernika, Tadeusza Kościuszki nr 10
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
17
Bartłomiej Marcin Ryczkowski
33
(10,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Wioletta Barbara Brzostowicz
58
(17,85%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Krzysztof Bronisław Kawalec
84
(25,85%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Judyta Gdowska
70
(21,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Wojciech Jasiński
80
(24,62%)
Okręg 4
1 Maja od nr 4 do nr 10 i od nr 12 do nr 24, Henryka Sienkiewicza, Jana Kilińskiego, Nowowałowa, Stefanii Sempołowskiej, Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Anna Helena Dziarmaga
39
(9,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Norbert Staniszewski
89
(21,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Katarzyna Szczepańska
183
(44,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Robert Mileniusz Rutkowski
102
(24,70%)
Okręg 5
Armii Krajowej od nr 13 do końca, Cmentarna, Dorzeczna, Górna, Kąpielowa, Leszka Czarnego, Nowa, Polna, Starowałowa, Władysława Jagiełły od nr 16 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
17
Wiktoria Barbara Partyka
8
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Świetlana Teresa Mrozek
21
(6,23%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Krzysztof Mieczysław Luzak
58
(17,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
16
Janusz Frańczak
73
(21,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Kolasa
56
(16,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sebastian Gałka
45
(13,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Andrzej Adamski
76
(22,55%)
Okręg 6
Armii Krajowej od nr 1 do nr 11, Juliusza Słowackiego, Nagórna I, Nagórna II, Niecała, Nowopolna, Szeroka, Wąska, Wincentego Kadłubka, Władysława Jagiełły od nr 1 do nr 14
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Adam Krzysztof Kościołek
92
(21,45%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Beata Ewa Kowalska
71
(16,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jacek Ryszard Cheba
141
(32,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Ryszard Wyrąbkiewicz
125
(29,14%)
Okręg 7
Cegielniana, Kania, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 5, parzyste: od nr 6 do nr 22 i od nr 38 do końca, Okalińska, Partyzantów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
17
Tomasz Partyka
23
(4,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Krzysztof Skowron
91
(17,53%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Grzegorz Krzysztof Maliński
93
(17,92%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edyta Anna Gwoździk
82
(15,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Wysopal
192
(36,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Paweł Przemysław Zdyb
38
(7,32%)
Okręg 8
Batalionów Chłopskich, Franciszka Mendyka, Harc. Jerzego Czerwińskiego, Józefa Grudnia, Krzysztofa Szydłowieckiego, Mariana Hejnickiego, Mikołaja Kopernika od nr 5A do nr 11 nieparzyste i od nr 32 do nr 36
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
17
Izabela Kaczmarczyk
5
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Andrzej Żychowski
149
(31,70%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Tomasz Marcin Jońca
91
(19,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grażyna Ewa Arczewska
100
(21,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Zdzisława Ciszewska
125
(26,60%)
Okręg 9
Karwów, Nikisiałka Mała, Oficjałów, Okalina-Kolonia, Okalina-Wieś, Tudorów, Wąworków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Gustawa Teresa Skrzypczak
81
(19,42%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Jarosław Mariusz Sidor
115
(27,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Agnieszka Waga
70
(16,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Rysiak
129
(30,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Dorota Danuta Pustuła
22
(5,28%)
Okręg 10
Adamów, Balbinów, Brzezie, Nikisiałka Duża
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
17
Paulina Lebieda
18
(5,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Andrzej Grzebyk
22
(6,45%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Anna Goraj
64
(18,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Lidia Masternak
139
(40,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ireneusz Zdzisław Rysiak
98
(28,74%)
Okręg 11
Kobylanki, Kobylany, Kochów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Agata Prokop
65
(16,97%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dawid Rafał Kargulewicz
173
(45,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Zbigniew Radosz
145
(37,86%)
Okręg 12
Jałowęsy, Tomaszów, Zochcinek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Marcin Aleksander Machała
151
(33,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Klaudiusz Kędziora
205
(45,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Damian Janda
93
(20,71%)
Okręg 13
Gojców, Jagnin, Strzyżowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Leszek Kolasa
90
(25,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesław Suska
145
(40,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Giecewicz
120
(33,80%)
Okręg 14
Czerników Karski, Czerników Opatowski, Jurkowice, Marcinkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Jolanta Jadwiga Gromczyk
34
(11,76%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Beata Maria Wrzołek
79
(27,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
16
Irena Beata Borzęcka
63
(21,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Lebieda
48
(16,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Przygoda
65
(22,49%)
Okręg 15
Kornacice, Lipowa, Podole, Rosochy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE
-
17
Kamil Damian Potocki
19
(5,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ
-
18
Stefan Gurak
33
(9,82%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
-
19
Waldemar Bocheński
117
(34,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Piotr Komisarek
98
(29,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zenon Bogusław Mazurek
69
(20,54%)