Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Łagów ulice: Dworska, Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Miła, Młyńska, Piękna, Stawowa, Strumykowa, Szkolna, Jeleniogórska-nr parzyste
Pokaż więcej
Piotr Antoni Kuśta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
150
(54,95%)
Małgorzata Katarzyna Krawczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
123
(45,05%)
Okręg 2
Łagów ulice: Brzozowa, Dolna, Górna, Lawendowa, Polna, Spacerowa, Sportowa, Dębowa, Gwiaździsta, Jeleniogórska-nr nieparzyste
Pokaż więcej
Grażyna Liszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
171
(47,50%)
Józef Ściebura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
189
(52,50%)
Okręg 3
Trójca 1 - 3A nieparzyste, 4 - 17, 20 - 54, 62 - 117A, 117B, 138, od 145 do końca
Pokaż więcej
Antoni Benisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
105
(39,77%)
Arkadiusz Furmaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
159
(60,23%)
Okręg 4
Białogórze, Gozdanin, Trójca nr 2 - 2G parzyste, 19, 19A, 57 - 60A, 118 - 137, 140 - 143
Pokaż więcej
Anna Danuta Kobzik-Winnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
102
(45,95%)
Halina Szeremeta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
120
(54,05%)
Okręg 5
Gronów, Sławnikowice
Pokaż więcej
Karolina Agnieszka Słomka-Majkut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
192
(64,65%)
Mariusz Alfred Banaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
105
(35,35%)
Okręg 6
Pokrzywnik, Przesieczany, Żarska Wieś nr 3 - 52, 78, 83 - 116
Pokaż więcej
Dorota Małgorzata Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
94
(49,47%)
Grzegorz Miłoszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
96
(50,53%)
Okręg 7
Żarska Wieś nr 53 - 76, 80 - 81, 119 - do końca
Pokaż więcej
Edmund Józef Buko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
59
(31,89%)
Joanna Barbara Krawczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
126
(68,11%)
Okręg 8
Jarosław Tomasz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
52
(19,12%)
Bolesław Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
90
(33,09%)
Marcin Dziurman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
130
(47,79%)
Okręg 9
Koźmin, Kunów
Pokaż więcej
Jan Swacha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
128
(63,68%)
Władysława Kondracka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
73
(36,32%)
Okręg 10
Koźlice, Osiek Łużycki
Pokaż więcej
Jadwiga Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
91
(38,24%)
Stanisław Kolenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
78
(32,77%)
Jerzy Szpak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
69
(28,99%)
Okręg 11
Łomnica, Niedów, Radomierzyce
Pokaż więcej
Przemysław Konrad Moczkodan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
117
(46,61%)
Monika Kurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
58
(23,11%)
Marek Wodecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
76
(30,28%)
Okręg 12
Kostrzyna, Ręczyn, Spytków
Pokaż więcej
Dariusz Bartosz Karwecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
60
(20,34%)
Remigiusz Mariusz Brzęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ
235
(79,66%)
Okręg 13
Jerzmanki od nr 1 do 41
Pokaż więcej
Krzysztof Horodecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
79
(58,96%)
Krzysztof Michał Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
55
(41,04%)
Okręg 14
Jerzmanki od nr 43A do końca
Pokaż więcej
Wojciech Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
23
(11,62%)
Józef Dziurman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
91
(45,96%)
Aleksandra Skowronek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA SKOWRONEK
84
(42,42%)
Okręg 15
Jędrzychowice
Pokaż więcej
Tomasz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA
50
(14,53%)
Anna Barbara Rakoczy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
240
(69,77%)
Stanisław Waldemar Kohut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
54
(15,70%)