Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Ciężkowice
Pokaż więcej
Urszula Anna Leżała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: 1 Maja, Młyńska, 20 Października, Nowa Kolonia, Stara Droga
Pokaż więcej
Aneta Maria Piela - Łatka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: Ciepłodolska, Dworcowa, Karola Miarki
Pokaż więcej
Jolanta Agnieszka Waloszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
49
(50,52%)
Sybilla Elżbieta Latusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA
48
(49,48%)
Okręg 4
Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: Zamkowa, Ligonia, Raciborska, Kościuszki
Pokaż więcej
Norbert Antoni Majnusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
77
(79,38%)
Katarzyna Raczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA
20
(20,62%)
Okręg 5
Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: Kozielska, Konarskiego, Pawła
Pokaż więcej
Jerzy Henryk Kołeczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
63
(57,80%)
Karina Elżbieta Sojka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA
46
(42,20%)
Okręg 6
Sołectwo Polska Cerekiew, ul.: Rynek, Szkolna, Michalika, Pocztowa, Powstańców
Pokaż więcej
Brygida Barbara Piegsa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
47
(58,02%)
Mateusz Kłosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA
34
(41,98%)
Okręg 7
Sołectwo Jaborowice
Pokaż więcej
Joachim Józef Zemełka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Ligota Mała, Sołectwo Połowa
Pokaż więcej
Zygfryd Józef Adam
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
35
(46,67%)
Klaudiusz Adam Widera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA
40
(53,33%)
Okręg 9
Sołectwo Dzielawy, Sołectwo Witosławice
Pokaż więcej
Rajmund Emanuel Komorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
93
(75,61%)
Antoni Moskwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA
30
(24,39%)
Okręg 10
Sołectwo Grzędzin
Pokaż więcej
Krystian Feliks Harz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Wronin
Pokaż więcej
Krystian Antoni Składny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Łaniec, Sołectwo Koza, Sołectwo Mierzęcin
Pokaż więcej
Maria Wawrzynek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
68
(86,08%)
Adrian Janusz Krautwurst
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA
11
(13,92%)
Okręg 13
Sołectwo Zakrzów, ul.: Chopina od nr 1 do nr 57, ul. Szkolna, Zielona, Cicha, Górska, Topolowa
Pokaż więcej
Daniel Antoni Teister
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Zakrzów, ul.: Chopina od nr 58 do nr 90, ul Parkowa, Wodna, Kościelna
Pokaż więcej
Roland Syrzysko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
58
(68,24%)
Joachim Piegza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA
27
(31,76%)
Okręg 15
Sołectwo Zakrzów, ul.: Chopina od nr 91 do końca, Dworcowa, Polna, Krótka, Stawowa, Ostrowska, Raciborska
Pokaż więcej
Alfons Laurencjusz Schurgacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
79
(70,54%)
Adrian Grzegorz Kochoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA
33
(29,46%)