Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatKrośniewice ulice: Płocka, Kutnowska, Plac Wolności, Poznańska od nr 1 do końca (numery nieparzyste), Henryka Sienkiewicza, 3 Maja, Targowa od nr 1 do 11 (numery nieparzyste)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Krośniewice ulica: Kolejowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Krośniewice ulice: Parkowa nr 1 i 3, Toruńska nr 18, 18A, 18B, 24
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Krośniewice ulice: Toruńska nr 1, 2, 3, 8, 8A, 10a, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 16, Zakątna, Generała Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Krośniewice ulice: Parkowa od nr 2 do końca (numery parzyste), Błonie, Toruńska od nr 13 do końca (numery nieparzyste) i od nr 28 do końca (numery parzyste)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Krośniewice ulice: Poznańska od nr 2 do końca (numery parzyste), Generała Władysława Sikorskiego, Zachodnia, Marii Konopnickiej, Juliusza Słowackiego, Mazowiecka, Targowa od nr 17 do końca (numery nieparzyste) i od nr 2 do końca (numery parzyste), Kwiatowa, Klonowa, Jaśminowa, Polna, Łęczycka od nr 1 do końca (numery nieparzyste), Ogrodowa, Słoneczna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Krośniewice ulice: Łęczycka od nr 2 do końca (numery parzyste), Przemysłowa, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Władysława Broniewskiego, Boczna, Wiosenna, Generała Józefa Bema, Wąska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Krośniewice ulice: Zielona, Łąkowa, Brzozowa, Dębowa, Lipowa, Kasztanowa, Ignacego Paderewskiego, Południowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Stanisława Moniuszki, Krótka, Wspólna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Kajew (obejmujące miejscowości Kajew i Błonie) sołectwo Kopy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Teresin (obejmujące miejscowości Teresin, Bardzinek, Głaznów, Pniewko) sołectwo Ostałów (obejmujące miejscowości Ostałów i Tumidaj) sołectwo Bielice (obejmujące miejscowości Bielice, Stara Wieś, Raszynek)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Suchodoły sołectwo Franki sołectwo Wychny (obejmujące miejscowości Wychny, Kopyta, Nowe Jankowice) sołectwo Jankowice (obejmujące miejscowości Jankowice, Cudniki, Głogowa)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Morawce (obejmujące miejscowości Morawce, Stare Morawce, Krzewie, Rozpacz, Zosinek) sołectwo Zalesie (obejmujące miejscowości Zalesie, Miłosna, Marynin) sołectwo Wymysłów (obejmujące miejscowości Wymysłów, Miłonice, Górki Miłońskie)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Zieleniew sołectwo Luboradz (obejmujące miejscowości Luboradz, Godzięby) sołectwo Szubsk –Towarzystwo (obejmujące miejscowości Szubsk – Towarzystwo, Cygany) sołectwo Szubsk Duży sołectwo Witów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Nowe (obejmujące miejscowości Nowe, Skłóty) sołectwo Wola Nowska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Szubina (obejmujące miejscowości Szubina, Iwiczna) sołectwo Pomarzany sołectwo Pawlikowice
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów