Zatrzymali wicelidera. Remis Rasela z Hutnikiem

kmb
Rasel przerwał Hutnikowi passę trzech zwycięstw z rzędu w meczu w ramach 15. kolejki rozgrywek.

Gospodarze szybko jednak stracili gola, bo już w 6. minucie Łukasza Krymowskiego pokonał Radosław Marcyniuk.

To nie zraziło podopiecznych Macieja Kiszkiela. Najpierw, po podaniu Marcina Nowickiego, Andrzej Wojciechowski strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza gości. Następnie, już po przerwie, arbiter dopatrzył się faulu na szarżującym Piotrze Czapce, i wskazał na 11. metr. Tutaj nie pomylił się Wojciechowski i dygowianie wyszli na prowadzenie. Nie trwało ono długo, bo po zamieszaniu podbramkowym piłki dopadł Jakub Prokopiak, wyrównując tym samym stan gry i ustalając wynik spotkania.

Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 2:2 (1:1)
Bramki: 0:1. Marcyniuk (6.), 1:1 i 2:1 Wojciechowski (32. i 53.), 2:2 Prokopiak (70.).
Rasel: Krymowski - Kołodziejski, Stępień, Murawski, Popiołek, Zejfer, Świżek, Suchwałko, Nowicki (60. Duwe), Czapka (70. Kukielewski), Wojciechowski.