Bajgiel Będzino - Saturn Mielno 3:2 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
Grzegorz Gliński (czerwony strój) strzelił gola i zanotował ważną asystę przy zwycięskim trafieniu swojego zespołu. Dawid Jaśkiewicz
W meczu 18. kolejki grupy północnej regionalnej okręgówki, Bajgiel Będzino pokonał Saturn Mielno 3:2. Spotkanie zostało rozegrane na koszalińskim euroboisku. Pojedynek lepiej rozpoczęli podopieczni Dariusza Szperlaka. Już w siódmej minucie Saturn objął prowadzenie za sprawą Macieja Kondrasa. W kolejnych minutach do głosu doszedł Bajgiel. Najpierw do wyrównania doprowadził Mirosław Błażek, a kilka chwil później do siatki trafił również Grzegorz Gliński. W 34 minucie czerwoną kartką ukarany został jednak Daniel Garbacik, a drugiego gola dla Saturna zdobył Marcin Wojtaś. Mimo straty jednego zawodnika, w drugiej połowie to zespół prowadzony przez Tomasza Zasadę stwarzał sobie klarowniejsze sytuacje do strzelenia bramki. Saturn posiadał optyczną przewagę, jednak nie przekładało się to na liczbę strzeleckich okazji. Kwadrans przed końcem znakomitą indywidualną akcję przeprowadził Grzegorz Gliński, a z bliskiej odległości Mariusza Chmielewskiego pokonał Adrian Lech. Bajgiel Będzino - Saturn Mielno 3:2 (2:2) Wyniki 18. kolejki regionalnej okręgówki Północ Grom Świelino - Radew Białogórzyno 0:1 Graf Bukówko - Jantar Siemyśl 0:0 Darpol Barzowice - Mechanik Bobolice 3:3 Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0:0 Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 4:4 Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 1:4 Bajgiel Będzino - Saturn Mielno 3:2 Południe Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec 1:1 Jedność Tuczno - Pogoń Połczyn Zdrój 1:5 Calisia Kalisz Pomorski - Darzbór II Szczecinek 4:0 Błonie Barwice - Kolejarz Wierzchowo 3:2 Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0:1 Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 0:3 Orzeł Wałcz - Spójnia Świdwin 4:3 Bramki: Mirosław Błażek (23.), Grzegorz Gliński (29.), Adrian Lech (75.) - Maciej Kondras (7.), Marcin Wojtaś (35.).