Centralna Liga Juniorów: Niedosyt po meczu

Pomocnik Bałtyku, Cezary Palus (biało-niebieski strój), w walce z obrońcami z Wrocławia Jacek Wójcik
Bez wygranej na swoim boisku w Centralnej Lidze Juniorów.

Bałtyk Koszalin - FC Wrocław Academy 0:0

Bałtyk: Złotogórski - Kulon, Błyszko, P. Jachemek, PrzygockiI, Jankowski (70. Lampa), Nowakowski, PalusI (82. Wańdzio), Forczmański, B. Jachemek (32. SiarneckiI), Skonieczka).

W 5. kolejce spotkań podopieczni Tomasza Pozorskiego tylko zremisowali u siebie z FC Wrocław Academy. To spore rozczarowanie, bowiem goście przed tą kolejką zamykali ligową tabelę. W pierwszej wyrównanej połowie obie drużyny stworzyły po jednej sytuacji. Po zmianie stron grający z wiatrem koszali-nianie uzyskali dość wyraźną przewagę. Nie potrafili jej jednak udokumentować zdobyciem gola. W dodatku bardzo niebezpieczne były kontry gości i kilka razy umiejętnościami musiał się wykazać Mateusz Złotogórski. Dla Bałtyku był to drugi mecz w tym sezonie u siebie. Zespół T. Pozorskiego nadal czeka na pierwszą wygraną i gole u siebie. Przypomnijmy, że wcześniej uległ 0:4 Pogoni Szczecin.

- Szanujemy ten punkt, ale niedosyt jest bardzo duży - nie ukrywał trener Pozorski. - Jesteśmy niezadowoleni z wyniku, bo liczyliśmy na pełną pulę. Praktycznie całą drugą połowę graliśmy w ataku pozycyjnym. Jest to element, który cały czas musimy doskonalić, bo, jak się okazuje, pomimo 45 minut naporu nie udało się nam zdobyć gola dającego zwycięstwo.

Pozostałe wyniki 5. kolejki: Piast - Salos 5:1, Miedź - Lechia 4:2, Gryf - Gwarek 3:2, Śląsk - Lech 2:2, Arka - Zagłębie 0:1, Warta - Falubaz 1:3, Pogoń - Górnik przeł. na 21 bm.