Dwa zwycięstwa i remis naszych drużyn w III lidze

(jak)Zaktualizowano
Udana sobota drużyn z regionu na boiskach III ligi.

W 5. kolejce spotkań Kotwica Kołobrzeg rozbiła na swoim stadionie dotychczasowego lidera, Mieszka Gniezno 5:1 (3:0). Dwa pierwsze gole w tym sezonie strzelił król strzelców poprzedniego, Dawid Retlewski. Po jednym trafieniu zaliczyli Sebastian Deja, Maciej Wichtowski i Marcin Trojanowski.

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zanotował Bałtyk Koszalin. Na wyjeździe pokonał beniaminka, Nielbę Wągrowiec 2:1 (0:1). W drugiej połowie gole strzelili Fabian Walaszczyk i Bartłomiej Putno.

Drugi punkt w rozgrywkach, a pierwszy na wyjeździe, wywalczyła Gwardia Koszalin. Na wyjeździe zremisowała 0:0 z wyżej notowanym zespołem Jaroty Jarocin.