Gwardia Koszalin ma za sobą pierwszy sparing

archiwum
Piłkarze drugoligowej Gwardii Koszalin mają za sobą pierwszy mecz kontrolny podczas letnich przygotowań.

Gwardziści, którzy we wtorek rozpoczęli obóz przygotowawczy w Policach, zmierzyli się w środowe popołudnie z Energetykiem Gryfino. Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane w Gryfinie, jednak ze względu na zły stan boiska zostało przeniesione do Daleszewa.

Sztab szkoleniowy koszalińskiej drużyny dysponuje podczas obozu przygotowawczego blisko 30-osobową kadrą i m.in. z tego powodu, mecz został rozegrany w trzech, 30-minutowych tercjach.

Pojedynek zakończył się remisem 1:1. Gola dla Gwardii zdobył testowany Arkadiusz Gajewski (poprzednio Puszcza Niepołomice).

15 lipca koszaliński zespół zmierzy się w kolejnym meczu kontrolnym ze Świtem Skolwin.