IV liga: Iskra Białogard znów bez punktów [ZDJĘCIA]

Piłkarze Iskry Białogard nie przerwali w 22. kolejce serii meczów bez wygranej.

W siedmiu wiosennych meczach podopieczni trenera Pawła Drozdowskiego zdobyli tylko 1 punkt. Na wygraną czekają od ostatniej kolejki rundy jesiennej, gdy na wyjeździe pokonali Kluczevię Stargard 2:1.

Spotkanie z Hutnikiem rozpoczęło się od gola straconego już w 5.min po strzale Oskara Czaplińskiego. Gospodarze wyrównali szybko, po już 2. min później. Po dośrodkowaniu Wojciecha Łaniuchy, Łukasz Jarzębskie nie trafił czysto w piłkę, ale zdołał zmylić bramkarza i piłka wturlała się do bramki.

Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy, chociaż bliski jego zmiany był Łaniucha, którego strzał z ok. 18 m z trudem na róg wybił bramkarz Hutnika.

Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie, gdy goście zdobyli gola w zamieszaniu w polu karnym. Swoje szanse miała też Iskra, ale celowniki piłkarzy z Białogardu były źle nastawione i skończyło się porażką 1:2.