Już teraz typuj wynik meczu Czarni Słupsk - AZS Koszalin! Zgarnij nagrody

(wok)
Pierwszy mecz derbowy, który rozegrany został w Koszalinie wygrał AZS 86:73.
Pierwszy mecz derbowy, który rozegrany został w Koszalinie wygrał AZS 86:73. Fot. Wojciech Kukliński
W środowy wieczór w Słupsku rozegrany zostanie mecz koszykarskiej ekstraklasy. Zmierzą się w nim lokalni przeciwny: Energa Czarni Słupsk i AZS Koszalin. Z tej okazji nasza redakcja przygotowała dla kibiców kilka atrakcji.

Pierwszą jest SMS konkurs, w którym na nagrody przeznaczyliśmy aż pięć odtwarzaczy MP3 i MP4. Jeżeli wyślesz pod numer 7268 SMS o treści KGP.WYNIK (Twój typ) - przykład: KGP.WYNIK - 77:78 - możesz zostać laureatem tego konkursu. Koszt SMS-a to 2,44 zł brutto (z VAT).

Wystarczy "tylko", że wytypujesz trafnie wynik środowego meczu. Typy przyjmować będziemy do środy do godziny 16.00. W przypadku większej liczby takich samych typowanych wyników o zdobyciu nagrody będzie decydować kolejność przesłania SMS-ów. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie, a wyniki typowania podamy w piątkowym wydaniu "Głosu", na stronach sportowych.

Na tym nie koniec. W przerwie meczu odbędzie się kolejny konkurs. Wezmą w nim udział kibice, którzy zdecydują się na żywo obejrzeć zmagania koszykarzy AZS i Czarnych. Do wygrania będzie 500 złotych - dla fanów AZS i 500 zł dla kibica Energi Czarnych. Zwycięzcą zostanie ten, kto z połowy boiska trafi piłką do kosza. Zapraszamy do zabawy z "Głosem".
Ponadto w środę, z okazji tego derbowego pojedynku na stronach sportowych zamieścimy specjalną zapowiedź derbów. Znajdzie się w niej nie tylko omówienie najaktualniejszej sytuacji w obu zespołach, ale także podamy analizy i opinie szkoleniowców o tym pojedynku.

Typuj wynik derbów

SMS pod numer 7268 SMS o treści KGP.WYNIK (Twój typ) - przykład: KGP.WYNIK - 77:78 (na pierwszym miejscu gospodarze).