Kogel mogel 3: Premiera zabawnej komedii wiosną 2019...

  Kogel mogel 3: Premiera zabawnej komedii wiosną 2019 ZWIASTUN Kto zagra? Obsada jest już częściowo znana

  TK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Kogel mogel 3: Premiera kolejnej części lubianej komedii zapowiadana jest na wiosnę 2019 roku. Od pojawienia się na ekranach filmu Kogel-mogel w reżyserii Romana Załuskiego mija w sierpniu 30 lat. Kogo zobaczymy w Kogel mogel 3? Obsada jest już częściowo znana. W rolę Piotrusia Wolańskiego wcielić ma się Mikołaj Roznerski. Pojawią się również gwiazdy poprzednich części i również nowe twarze, a "Kogel-mogel 3" będzie opowiadał o losach dojrzałej Kasi Zawady.
  Kogel Mogel 3: Premiera na wiosnę 2019
  Kogel mogel 3: Premiera kolejnej części lubianej komedii zapowiadana jest na wiosnę 2019 roku. Od pojawienia się na ekranach filmu Kogel-mogel w reżyserii
  1/9

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©telemagazyn.pl

  Kogel mogel 3. Kiedy premiera?


  Informacja o kontynuacji lubianej komedii "Kogel-mogel" pojawiła się z początkiem 2018 roku. Obraz Romana Załuskiego, a konkretnie dwie jego części, czyli "Kogel-mogel" (1988) oraz "Galimatias, czyli kogel-mogel II" (1989) do dziś bawią kolejne pokolenia.

  ZOBACZCIE ZDJĘCIA
  Zobacz galerię


  Tym razem twórcy długo kazali czekać na premierę kolejnej odsłony komedii obyczajowej, jednak scenariusz, napisany przez Ilonę Łepkowską jest już gotowy. Premiera filmu "Kogel-mogel 3" zapowiadana jest na wiosnę 2019. Warto podkreślić, że będzie to kontynuacja losów bohaterów.

  Widzowie będą świadkami losów dojrzałej Kasi Zawady, która jako zniechęcona do życia rozwódka mieszka wraz z matką i trzydziestoletnim synem na wsi. Zawada ponownie spotka na swojej drodze małżeństwo Wolańskich z dziećmi: dorosłym Piotrusiem i jego młodszą siostrą.

  Kogel mogel 3: Premiera kolejnej części lubianej komedii zapowiadana jest na wiosnę 2019 roku. Od pojawienia się na ekranach filmu Kogel-mogel w reżyserii Romana Załuskiego mija w sierpniu 30 lat. Kogo zobaczymy w Kogel mogel 3? Obsada jest już częściowo znana. W rolę Piotrusia Wolańskiego wcielić ma się Mikołaj Roznerski. Pojawią się również gwiazdy poprzednich części i również nowe twarze, a "Kogel-mogel 3" będzie opowiadał o losach dojrzałej Kasi Zawady. telemagazyn.pl


  Kogel mogel 3: Obsada. Roznerski nowym Wolańskim


  Premiera filmu "Kogel-mogel 3" to pojawienie się nowych twarzy w obsadzie. Jak się okazuje Mikołaj Roznerski zastąpi Macieja Koterskiego, wcielając się w rolę Piotrusia Wolańskiego. Zobaczymy również Wolańskich, których zagrają Ewa Kasprzyk i Zdzisław Wardejna. Państwo Wolańscy doczekali się córki - mówi się nieoficjalnie - że zagra ją Barbara Kurdej-Szatan.  Ponadto w obsadzie "Kogel mogel 3" zobaczymy także Stanisławę Celińską i Pawła Nowisza w roli sąsiadów Kasi i Pawła.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Oni walczą o czyste powietrze na szczycie klimatycznym COP24 w Katowicach  TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego
  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów

  Piłkarz Roku 2018. Wybieramy najlepszych piłkarzy w regionie

  Piłkarz Roku 2018. Wybieramy najlepszych piłkarzy w regionie

  Mikromusic walentynkowo w CK 105 w Koszalinie

  Mikromusic walentynkowo w CK 105 w Koszalinie