Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów 2019/20 [ZAPIS RELACJI...

    Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów 2019/20 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Nowe wiadomości: 0

    Wszystkie wiadomości: 44

    Najnowsza -

    Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów - czwartek, godz. 18:00

    Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów - czwartek, godz. 18:00 ©AFP/East News

    Losowanie Ligi Mistrzów NA ŻYWO. W czwartek 29 sierpnia w Monaco odbędzie się losowanie fazy grupowej 28. edycji Ligi Mistrzów. Początek zaplanowany jest na godzinę 18:00, ale już teraz zapraszamy na relację LIVE na żywo. Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów ONLINE. Zobacz podział na koszyki oraz zasady losowania.
    Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów - czwartek, godz. 18:00

    Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów - czwartek, godz. 18:00 ©AFP/East News

    • Dziękujemy za uwagę i przedstawiamy jeszcze jedno graficzne opracowanie (źródło: UEFA)

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217713
    • Graficzne przedstawienie wszystkich grup

      Grupa A
      Paris Saint-Germain, Real Madryt, Club Brugge, Galatasaray Stambuł

      Grupa B
      Bayern Monachium, Tottenham, Olympiakos Pireus, Crvena zvezda Belgrad

      Grupa C
      Manchester City, Szachtar Donieck, Dinamo Zagrzeb, Atalanta Bergamo

      Grupa D
      Juventus, Atletico Madryt, Bayer Leverkusen, Lokomotiw Moskwa

      Grupa E
      Liverpool, Napoli, Salzburg, Genk

      Grupa F
      FC Barcelona, Borussia Dortmund, Inter Mediolan, Slavia Praga

      Grupa G
      Zenit Sankt Petersburg, Benfica Lizbona, Olympique Lyon, RB Lipsk 

      Grupa H
      Chelsea, Ajax Amsterdam, Valencia, Lille

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217711
    • PEŁNA OBSADA GRUPY A

      Paris Saint-Germain, Real Madryt, Club Brugge, Galatasaray Stambuł

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217709
    • PEŁNA OBSADA GRUPY B

      Bayern Monachium, Tottenham, Olympiakos Pireus, Crvena zvezda Belgrad

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217707
    • PEŁNA OBSADA GRUPY E

      Liverpool, Napoli, Salzburg, Genk

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217705
    • PEŁNA OBSADA GRUPY H

      Chelsea, Ajax Amsterdam, Valencia, Lille

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217703
    • PEŁNA OBSADA GRUPY F

      FC Barcelona, Borussia Dortmund, Inter Mediolan, Slavia Praga

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217701
    • PEŁNA OBSADA GRUPY D

      Juventus, Atletico Madryt, Bayer Leverkusen, Lokomotiw Moskwa

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217699
    • PEŁNA OBSADA GRUPY G

      Zenit Sankt Petersburg, Benfica Lizbona, Olympique Lyon, RB Lipsk 

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217697
    • PEŁNA OBSADA GRUPY C

      Manchester City, Szachtar Donieck, Dinamo Zagrzeb, Atalanta Bergamo

      • https://gk24.pl/losowanie-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-201920-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14384739/rw/217695

    Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Aktualności sportowe

    Tabela 1. ligi

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do Ekstraklasy
    Baraż o utrzymanie w 1. lidze
    Spadek do 2. ligi
    Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
    1 Sandecja Nowy Sącz Live 34 61 18 7 9 50-29
    2 Górnik Zabrze Live 34 58 17 7 10 53-34
    3 Zagłębie Sosnowiec Live 34 57 16 9 9 53-44
    4 Miedź Legnica Live 34 57 16 9 9 49-27
    5 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 13 17 4 54-48
    6 Olimpia Grudziądz Live 34 56 17 5 12 48-35
    7 GKS Katowice Live 34 54 15 9 10 47-32
    8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 53 14 11 9 40-39
    9 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 51-45
    10 Stal Mielec Live 34 45 12 9 13 39-42
    11 Pogoń Siedlce Live 34 44 13 5 16 34-46
    12 Chrobry Głogów Live 34 43 12 7 15 50-50
    13 Stomil Olsztyn Live 34 37 9 13 12 48-50
    14 GKS Tychy Live 34 37 10 7 17 42-52
    15 Bytovia Bytów Live 34 35 8 11 15 38-47
    16 Wisła Puławy Live 34 33 7 12 15 33-49
    17 Znicz Pruszków Live 34 30 8 6 20 35-64
    18 MKS Kluczbork Live 34 25 4 13 17 35-66

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Piast Gliwice Live 37 72 21 9 7 57-33
    2 Legia Warszawa Live 37 68 20 8 9 55-38
    3 Lechia Gdańsk Live 37 67 19 10 8 54-38
    4 Cracovia Live 37 57 17 6 14 45-43
    5 Jagiellonia Białystok Live 37 57 16 9 12 55-52
    6 Zagłębie Lubin Live 37 53 15 8 14 57-48
    7 Pogoń Szczecin Live 37 52 14 10 13 57-54
    8 Lech Poznań Live 37 52 15 7 15 49-48
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Wisła Kraków Live 37 49 14 7 16 67-63
    2 Korona Kielce Live 37 47 12 11 14 42-54
    3 Górnik Zabrze Live 37 46 12 10 15 48-53
    4 Śląsk Wrocław Live 37 44 12 8 17 49-45
    5 Arka Gdynia Live 37 42 10 12 15 49-51
    6 Wisła Płock Live 37 41 10 11 16 50-58
    7 Miedź Legnica Live 37 40 10 10 17 40-65
    8 Zagłębie Sosnowiec Live 37 29 7 8 22 49-80
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 30 60 17 9 4 45-25
    2 Legia Warszawa Live 30 60 18 6 6 48-31
    3 Piast Gliwice Live 30 53 15 8 7 47-31
    4 Cracovia Live 30 48 14 6 10 39-34
    5 Zagłębie Lubin Live 30 47 14 5 11 48-38
    6 Jagiellonia Białystok Live 30 47 13 8 9 45-41
    7 Pogoń Szczecin Live 30 43 12 7 11 44-42
    8 Lech Poznań Live 30 43 13 4 13 41-40
    9 Wisła Kraków Live 30 42 12 6 12 55-48
    10 Korona Kielce Live 30 40 10 10 10 35-44
    11 Miedź Legnica Live 30 32 8 8 14 30-52
    12 Górnik Zabrze Live 30 31 7 10 13 36-49
    13 Śląsk Wrocław Live 30 31 8 7 15 35-37
    14 Wisła Płock Live 30 30 7 9 14 40-49
    15 Arka Gdynia Live 30 29 6 11 13 39-44
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 30 24 6 6 18 41-63

    Zdjęcia

    Sport wideo