MKP Szczecinek eliminuje Astrę Ustronie Morskie (zdjęcia)

Rajmund Wełnic
Zawodnicy MKP Szczecinek (błękitne koszulki) w ćwierćfinale PP z Astrą Ustronie Morskie Rajmund Wełnic
Po zaciętym meczu i dogrywce Miejski Klub Piłkarski Szczecinek 4:1 wygrał w regionalnym ćwierćfinale Pucharu Polski z Astrą Ustronie Morskie.

Środowy mecz 1/4 PP w Szczecinku między MKP a Astrą był bliźniaczo podobny do ubiegłotygodniowego spotkania w IV lidze. Wtedy padł remis 0:0, tym razem po 90 minutach było 1:1 i sędzia zarządził dogrywkę.

W niej strzelali już tylko miejscowi i ostatecznie skończyło się na 4:1 dla MKP Szczecinek, który teraz zagra w półfinale regionalnej edycji PP.