Nieudana pogoń Sokoła za Bałtykiem

kmb
Kolejny wygrany mecz Bałtyku i przerwana passa Sokoła w meczu w ramach 29. kolejki rozgrywek.

Gospodarze już po dwóch minutach i dobrych akcjach zespołowych prowadzili 2:0. Sygnał dla nieco ospałych gości dał Michał Jermołowicz, który strzelił kontaktową bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

Po zmianie stron optyczną przewagę zachowali gospodarze, ale nie potrafili uargumentować tego golem. Karlino ograniczało się do okazjonalnych wypadów pod pole karne rywala. Głównie jednak gra była bezładna i chaotyczna, pełna wzajemnych pretensji i pokrzykiwań. Mimo to Bałtyk zdołał podwyższyć rezultat (podanie wzdłuż bramki wykorzystał Szymon Pilipiec), a goście w ostatnich minutach nieco się ożywili i próbowali gonić wynik. Stać ich było tylko na jedno trafienie, którego autorem był, wykorzystując dośrodkowanie, Tomasz Gralewicz.

Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sokół Karlino 3:2 (2:1)
1:0 Artuszewski (12.), 2:0 Kubicki (14.), 2:1 Jermołowicz (18.), 3:1 Pilipiec(76.), 3:2 Gralewicz (80.).
Bałtyk II: Ziniewicz - Sobstel, Kisiel, Prylewski, Sowa, Pawłowski, Gorgol, Saganowski, Artuszewski (60. Pilipiec), Kubicki, Jaworski (46. Łukawski).
Sokół: Mallek - K. Tomczyk, Gralewicz, Rodak, Kowalczyk, Kapela, Sobczak, OstrowskiIII, Jermołowicz, J. Tomczyk, Rutkowski.