Olimp Gościno wrzucił drugi bieg po przerwie

kmb
Po ostrej wymianie ciosów ostatecznie na deskach legli gospodarze, a Olimp wygrał po raz pierwszy od ośmiu meczów.

Ale to gospodarze jako pierwsi trafili do siatki, strzelając z rzutu wolnego. Nie minęło 10 minut, a goście doprowadzili do wyrównania (strzał Adama Zalewskiego odbił bramkarz, ale przy dobitce Słobody musiał już skapitulować). Mający nóż na gardle Osadnik nie zamierzał łatwo oddawać skóry i znów wyszedł na prowadzenie (gol głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego).

W drugiej połowie na murawie rządziła jednak tylko drużyna z Gościna. Na samym początku tej części spotkania Paweł Stachowiak podał w uliczkę, a tam najlepiej odnalazł się Zalewski. Niedługo potem rywali dobił, strzelając zza pola karnego, Marek Skowyra. Prócz tego Olimp miał jeszcze słupek (Zalewski), poprzeczkę (Bartosz Stadnik) i kilka sytuacji sam na sam (ponownie Stadnik, czy Karol Grochowski).

Osadnik Myślibórz - Olimp Gościno 2:3 (2:1)
Bramki: 1:0 Wekwerth (12.), 1:1 Słoboda (23.), 2:1 Paszkiewicz (33.), 2:2 Zalewski (49.), 2:3 Skowyra (62.).
Olimp: Mikołajczak - K. Bocheński, Sz. Bocheński, Plata (60. Lenio), Płomiński, Skowyra, Słoboda (82. Grochowski), Stachowiak (70. Klimkowski), Stadnik (88. Kułakowski), Wudarczyk, Zalewski.