Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W Malechowie odbył się pierwszy Bieg Bez Spiny. Na starcie...

Pierwszy Bieg Bez Spiny w Malechowie [ZDJĘCIA]

W Malechowie odbył się pierwszy Bieg Bez Spiny. Na starcie stanęło 121 osób, które miały do pokonania dystans 10 km na trasie Malechowo - Żegocino - Malechowo.

Najszybciej z dystansem 10 km uporał się Marcin Czerniewski ze Słupska. Zmierzono mu czas 33 minuty i 26 sekund. Zwycięzca biegł ze średnią prędkością prawie 18 km/godz. Dwa kolejne miejsca zajęli zawodnicy z Koszalina, Mateusz Witkowski (33.52) i Kamil Orzechowski (37.08).

Na kolejnych dwóch miejscach finiszowali biegacze z powiatu sławieńskiego, Krzysztof Wilczewski (KB Spoko Sławno, 37.46) i Przemysław Kurkul (KB Bryza Postomino, 39.36). Siódmy był Błażej Krukowski ze Sławna, a dziewiąty Jan Kurkul (Bryza).

Klasyfikację pań wygrała Katarzyna Cyprych (Słupsk, 44.21) przed Agnieszką Konkel (Koszalin, 44.35) i Agnieszką Nowak (Malechowo, 46.38). Ta ostatnia zwyciężyła w klasyfikacji zawodniczek z gminy Malechowo wyprzedzając Kamilę Art (Niemica) i Beatę Klejdysz (Podgórki). Wśród mężczyzn wygrał Krzysztof Powarzyński przed Andrzejem Rybickim oraz Tomaszem Rogalą (wszyscy Malechowo).