Pierwszy Bieg o Czaplą Górę w Manowie [ZDJĘCIA]

OPRAC.:
Mariusz Rodziewicz
W sobotę w Manowie został zorganizowany Pierwszy Bieg o Czaplą Górę. Uczestnicy biegu mieli do pokonania dystans 10 kilometrów. Radek Koleśnik

Start i metę wyznaczono przy Stadionie Gminnym w Manowie. Limit na pokonanie trasy wynosił 1,5 godziny.

Organizatorami imprezy byli Urząd Gminy Manowo, Gminny Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Pomorski Sport oraz Nadleśnictwo Manowo.

Uczestnicy biegu głównego sklasyfikowani zostali aż w 14. kategoriach. Obok głównej kobiet i mężczyzn były też kategorie wiekowe. Każdy uczestnik otrzymał medal, a najlepsi nagrody finansowo-rzeczowe.