POKAŻ TALENT! Zobacz laureatów w kategorii Talent Aktorski i Recytatorski Roku. Główna nagroda: 10 000 złotych!

Akcja specjalna Pokaż Talent!
Głosowanie w konkursie Pokaż Talent! zakończone. Zobacz kandydatów do nagród w kategorii Talent Aktorski i Recytatorski Roku. Na laureatów czekają występy lub prezentacje podczas wielkiej ogólnopolskiej gali w Teatrze Capitol w Warszawie i nagroda główna finansowa - 10 000 złotych.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
WYNIKI

____________________

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią powraca wielka ogólnopolska akcja POKAŻ TALENT!, która w naszym województwie jest prowadzona przez nasz serwis, na łamach gazety oraz w serwisie www.naszemiasto.pl. W ramach akcji po raz pierwszy głosami naszych Internautów i Czytelników zostaną przyznane nagrody dla utalentowanych pasjonatów aktorstwa i mistrzów recytacji.

- Wspaniały polski aktor Piotr Fronczewski powiedział kiedyś, że człowiek rodzi się aktorem - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji POKAŻ TALENT! - I coś w tym jest. Niektórzy z nas wprost uwielbiają stawać przed poblicznością, wcielać się w role, przez chwilę czuć się kimś innym, niż są z codziennym życiu. Ale aktorstwo niejedno ma imię. W szerszym zakresie można do niego zaliczyć kabaret. My do udziału w naszej akcji zapraszamy każdego, kto chciałby pochwalić się aktorskimi umiejętnościami.

Akcja POKAŻ TALENT!
to szansa dla każdego
 • GDZIEKOLWIEK MIESZKASZ - na etapie zgłoszeń uczestników akcji poszukiwania talentów rozpoczną się w każdym województwie. Później, w ogólnopolskich eliminacjach, zostaną wybrani uczestnicy wielkiego finału.

 • JAKIEKOLWIEK MASZ DOŚWIADCZENIE - do udziału zapraszamy zarówno tych, którzy mają na koncie pierwsze sukcesy na scenie, jak i tych, dla których to będzie debiut. Osoby, które na różnym poziomie uczyły się aktorskiego fachu, jak i te, którzy same odkryły w sobie talent i jeszcze nie pokazały go światu.

 • NIEZALEŻNIE, ILE MASZ LAT - w kategorii Talent Aktorski i Recytatorski mogą wziąć udział nie tylko dorośli, lecz także młodzież i dzieci, które skończyły 10 lat. Jeśli rodzice będą chcieli pochwalić się aktorskim talentem młodszych dzieci, mogą zgłosić dziecko do kategorii Małe Talenty.

 • NIE TYLKO SOLIŚCI - kategoria Talent Aktorski i Recytatorski nie jest wyłącznie kategorią indywidualną. Mogą się do niej zgłosić także utalentowani aktorzy, którzy występują w duecie lub aktorskiej grupie.

KLIKNIJ i CZYTAJ
o wszystkich kategoriach akcji
Z powiatu
na ogólnopolską scenę

Akcja będzie prowadzona w kilku etapach:

 • ZGŁOSZENIA (czerwiec - lipiec) - najpierw będziemy szukać talentów w każdym województwie zapraszając Czytelników i Internautów do przesyłania zgłoszeń do akcji.
 • ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE (lipiec - wrzesień) - w głosowaniu publiczności zostaną wybrane osoby, który wystąpią podczas gali akcji POKAŻ TALENT! i awansują do ogólnopolskiego finału.
 • GALA FINAŁOWA (wrzesień) - akcję zakończy wielka gala w Teatrze Capitol w Warszawie. Gala będzie retransmitowana w internecie w serwisach internetowych 20 dzienników regionalnych w całej Polsce.
 • FINAŁOWE GŁOSOWANIE - podczas wielkiej gali rozpocznie się ostatni etap głosowania, w którym zostanie wybrany zwycięzca akcji i laureat głównej nagrody 10 000 złotych.
Czekają
nagrody finansowe

Nagrody w eliminacjach ogólnopolskich

Pięciu uczestników akcji, którzy w pierwszym etapie głosowania - w eliminacjach ogólnopolskich - otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • dyplom potwierdzający wyróżnienie zdobyte w pierwszym etapie akcji,
 • prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!”, który zostanie dołączony do całego nakładu gazety,
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych za pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.

Występ podczas wielkiej gali

Dodatkowo trzech uczestników, którzy w eliminacjach ogólnopolskich otrzymają najwięcej głosów, zdobędzie:

 • zaproszenie na występ podczas wielkiej finałowej gali akcji POKAŻ TALENT! w Teatrze Capitol w Warszawie,
 • dwuosobowe zaproszenie dla bliskich na ogólnopolską galę,
 • statuetkę POKAŻ TALENT! wręczaną podczas gali.

Nagrody w wielkim finale

Artysta, który w finałowym głosowaniu otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • tytuł Talent Aktorski i Recytatorski Polski 2023,
 • nagrodę główną w wysokości 10 000 złotych.

_______________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: POKAŻ TALENT! Zobacz laureatów w kategorii Talent Aktorski i Recytatorski Roku. Główna nagroda: 10 000 złotych! - Dziennik Bałtycki