Puchar Polski: Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 2:3 [ZDJĘCIA]

jak
Ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w Darłowie w ramach 5. rundy Pucharu Polski.

Pierwsza połowa należała do gości z Dygowa, co udokumentowali zdobyciem trzech goli, a mieli jeszcze 2-3 okazje do podwyższenia wyniku.

Po zmianie stron do głosu doszła Darłovia. Szybko strzeliła gola na 1:3 i szukała bramki kontaktowej. Udało się w 72. minucie. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Bliżsi tego byli goście. Mikołaj Duwe mógł skompletować hattricka, ale trafił w słupek i poprzeczkę.

Do kolejnej rundy pucharowych zmagań awansowali piłkarze z Dygowa.

Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 2:3 (0:3) 0:1 Pazdur (14.), 0:2 Kubiak (25.), 0:3 Duwe (44.), 1:3 Fastyn (50.), 2:3 Sawicki (72.).
żk. Kulon, Fastyn, Włodarczyk, Rokicki - Wojciechowski, Pazdur.
Darłovia: Śpiewak - Kulon, Babec, Włodarczyk, Bazyli, Michalski, Dywan (59. Rokicki), Fastyn, Wólkiewicz, Maciąg, Sawicki.
Rasel: Waśków - Wiśniewski, Poznański, Stańczyk, Czapka (75. Tłoczkowski), Załoga, Zaniewicz, Lichmański (89. Wojciechowski), Kubiak, Pazdur (90. Lal), Duwe.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani