Puchar Polski: Spójnia Stargard - Kotwica Kołobrzeg 62:74 (zobacz zdjęcia)

Ted Scott (w środku) zdobył 21 punktów w Stargardzie.
Ted Scott (w środku) zdobył 21 punktów w Stargardzie. Tadeusz Surma
Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg pokonali pierwszą przeszkodę w rozgrywkach Pucharu Polski.
Kotwica zwycieska na wyjeLdzie Koszykarze Kotwicy Kolobrzeg pokonali pierwszą przeszkode w rozgrywkach Pucharu Polski.W meczu 2. rundy PP kolobrzezanie pokonali na wyjeLdzie Spójnie Stargard 74:62.

Kotwica zwycięska na wyjeździe

Relacja z meczu na żywo!

Zapraszamy do oglądania relacji na żywo już w najbliższą sobotę o godz.20: Koszykówka: AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg.

W meczu 2. rundy PP kołobrzeżanie pokonali na wyjeździe Spójnię Stargard 74:62. Po 20. minutach niespodziewanie gospodarze prowadzili 33:32. W trzeciej kwarcie Kotwica pozwoliła Spójni na zdobycie zaledwie 8 punktów, a sama uzyskała trzy razy tyle. W ostatniej kwarcie goście kontrolowali wynik.

W zespole Kotwicy duet Ted Scott - Dawid Bręk zdobył w sumie 41 punktów. Bręk zagrała na wysokiej skuteczności (7/12 z gry w tym 4/7 za 3 pkt). W zespole z Kołobrzegu nie grali Anthony Fisher i Sławomir Sikora, natomiast w ekipie gospodarzy nie wystąpił doświadczony Wiktor Grudziński.

Spójnia Stargard - Kotwica Kołobrzeg 62:74 (15:19, 18:13, 8:24, 21:18)

Spójnia: Grzegorzewski 16 (1x3), Stokłosa 15 (3x3), Kulikowski 8, Bodych 5 (1x3), Koszuta 4 (1x3)- Parzycha 7 (1x3), Wróblewski 7 (1x3), Ulchurski 0.
Kotwica: Scott 21 (4 zb.), Bręk 20 (4x3, 6 zb., 4 as., 4 prze., 4 str.), Harris 15 (1x3, 9 zb.), Henderson 5 (5 zb.), Diduszko 4 - S. Rduch 2, Zabłocki 3 (1x3), Djurić 2, Sarzało 2 (6 zb.), Matys 0, Moralewicz 0, P. Rduch 0.