MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Seria kolizji w Koszalinie. Policja apeluje o ostrożną jazdę [ZDJĘCIA]

Wojciech Kulig
Wojciech Kulig
Do co najmniej trzech, na szczęście niegroźnych kolizji samochodowych doszło w ostatnich godzinach na ulicach Koszalina. Kolizję pojazdów odnotowano m.in. na Alei Armii Krajowej, gdzie samochód marki Toyota zderzył się z Mazdą. Kolejne zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu alei Monte Cassino i ul. Dąbrowskiego. Tam z kolei zderzył się Volkswagen z Mercedesem. Oba zdarzenia zakwalifikowano jako kolizję. kierowcy otrzymali mandaty. Do kolizji doszło także w rejonie ulicy Gdańskiej, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe, Renault ze Skodą. Wstępnie wiadomo, że nic groźnego się nie stało. Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę.
Do co najmniej trzech, na szczęście niegroźnych kolizji samochodowych doszło w ostatnich godzinach na ulicach Koszalina. Kolizję pojazdów odnotowano m.in. na Alei Armii Krajowej, gdzie samochód marki Toyota zderzył się z Mazdą. Kolejne zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu alei Monte Cassino i ul. Dąbrowskiego. Tam z kolei zderzył się Volkswagen z Mercedesem. Oba zdarzenia zakwalifikowano jako kolizję. kierowcy otrzymali mandaty. Do kolizji doszło także w rejonie ulicy Gdańskiej, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe, Renault ze Skodą. Wstępnie wiadomo, że nic groźnego się nie stało. Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę. Adam Wójcik
Do co najmniej trzech, na szczęście niegroźnych kolizji samochodowych doszło w ostatnich godzinach na ulicach Koszalina.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Bezpieczeństwo nad wodą. Jak zapobiegać utonięciom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński