Zamknij

Głos Koszaliński

Seryjny morderca w Kołobrzegu? 43-letni Mariusz G. miał sam wskazać gdzie są zwłoki dwóch kolejnych ofiar. To informacja nieoficjalna

W czwartek, śledczy odnaleźli kolejne dwa ciała zaginionych kobiet. W ocenie śledczych to już druga i trzecia ofiara kołobrzeżanina, 43 - letni Mariusza

Iwona Marciniak

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

W czwartek, śledczy odnaleźli kolejne dwa ciała zaginionych kobiet. W ocenie śledczych to już druga i trzecia ofiara kołobrzeżanina, 43 - letni Mariusza G., byłego marynarza, do niedawna właściciela kołobrzeskiej manufaktury słodyczy, zapalonego morsa, który miał się okazać seryjnym mordercą.

Zaledwie tydzień temu w lesie między wioskami Obroty i Budzistowo w gminie Kołobrzeg, znaleziono ciało 54 - letniej Bogusławy R. poszukiwanej od czerwca tego roku.

Prokurator z "Archiwum X" nie ma wątpliwości, że to Mariusz G. ją zabił. Miał ją najpierw w sobie rozkochać, potem uzależnić od siebie, w końcu zabić i zawłaszczyć jej mienie.

Jedną z jego kolejnych, znalezionych ofiar może być 37 - letnia Aneta D. z Kołobrzegu, zaginiona w październiku 2018 r. Trzecia zamordowana, zniknęła wiosną 2016 r. Możliwe, że pochodziła spoza Kołobrzegu.

Czytaj dalej na kolejnej stronie

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy