Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin 4:1

Kolejnej porażki w rozgrywkach drugiej ligi doznali piłkarze Gwardii Koszalin.

Tym razem gwardziści ulegli w Tarnobrzegu miejscowej Siarce 1:4. Dla zespołu prowadzonego przez Tadeusza Żakietę jest to siódma z rzędu porażka w ligowych zmaganiach.

W pierwszych trzydziestu minutach najdogodniejszą okazję do strzelenia gola stworzyli sobie goście, jednak po akcji Bartosza Maciąga, strzał Radosława Mikołajczaka został ofiarnie zablokowany przez Michała Dawidowicza. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. Bramkę dającą podopiecznym Włodzimierza Gąsiora prowadzenie zdobył Jan Grzesik.

Na początku drugiej połowy gospodarze strzelili drugiego gola. Na listę strzelców wpisał się wprowadzony chwilę wcześniej na murawę, Krzysztof Ropski. W 60. minucie kontaktową bramkę zdobył Michał Szubert, lecz siedem minut później ponownie do siatki trafił Ropski.

W końcówce spotkania rezultat ustalił Michał Dawidowicz.

Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin 4:1 (1:0)

Gwardia: Hartleb - Dondera, Wojciechowski, Baranowski, Maciąg (72. Ginter), Szubert, Majtyka, Zyska (46. Januszkiewicz), Mikołajczak (78. Gregorek), Kwiatkowski (46. Sopel), Brzeziański