Sportino - Kotwica 37:43 po drugiej kwarcie

(wok)
Od celnej trójki Millsa rozpoczęli drugą kwartę kołobrzeżanie. Chwilę później skutecznym rzutem zza linii 6,25 m popisał się młodzieżowiec Paweł Kikowski i "Czarodzieje z Wydm" wygrywali 28:10.

Po trzynastu minutach pojedynku faworyt z Kołobrzegu prowadził już dwudziestoma punktami - 32:12. Sportino do walki poderwał amerykański rozgrywający Eddie Miller, który w odstępie zaledwie kilkudziesięciu sekund trafił trzykrotnie za 3 pkt. Na półmetku rywalizacji przewaga kołobrzeżan stopniała z 21 do zaledwie 6 pkt.Wynik ustalił znów rzutem (to czwarty w tej kwarcie) zza linii 6,25 trafił Miller i gospodarze przegrywają tylko 37:43

Dodajmy, że w zespole gospodarzy brakuje najlepszego zbierającego ligi, Kanadyjczyka Kyle Landry'ego, który na wczorajszym treningu doznał kontuzji.