TELE-TAXI KOSZALIN. Wożą nas od 25 lat

  TELE-TAXI KOSZALIN. Wożą nas od 25 lat

  red

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  TELE-TAXI KOSZALIN. Wożą nas od 25 lat
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Jedną z firm, która w tegorocznej edycji naszego plebiscytu walczy w kategorii usługi, jest Towarzystwo Transportu Samochodowego Tele-Taxi. To dobrze nam znana od ponad 25 lat korporacja taksówkarska.
  - Rok temu świętowaliśmy 25 lat na rynku - mówi Mirosław Baranowski, prezes Towarzystwa. - Pracuje z nami od lat kilkudziesięciu kierowców, współpracują z nami restauracje, firmy. Mamy dobrą opinię wśród klientów, wielu z nich jest z nami od samego początku. Z taksówkami jest tak, że klienci są im wierni, bardzo musiałaby im taka sieć podpaść, by się na nią obrazili.
  - Podstawą naszej sieci - mówi prezes - jest odpowiednie podejście do naszych klientów. Taksówkarz musi , być miły, sympatyczny, rozmowny kiedy trzeba.

  Śmieje się, że wielu klientów sieci kierowcy doskonale znają: - Nie muszą podawać adresu, wystarczy, że powiedzą do domu, albo do pracy.

  Firma to nie tylko przewozy z miejsca A do B. Kierowcy świadczą wiele usług dodatkowych - zakupy spożywcze, napoje "wyskokowe", wykupienie recept w aptece. Na liście dość popularnych usług jest dowożenie dzieci do szkoły - kierowcy zabierają dziecko spod domu i odstawiają pod drzwi szkoły. Prócz tego w sieci zamówić można auto na konkretną godzinę nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Oczywiście kierowcy sieci wspomagają też kierowców - dowożą paliwo, pomagają zimą "odpalić" auta.

  Atutem firmy są nie tylko doświadczeni kierowcy z odpowiednim podejściem i szeroki wachlarz usług, ale i „flota” aut – w świetnym stanie technicznym, zadbanych, nowoczesnych. - Nasze auta to wizytówki nasze i naszej firmy – komentuje prezes.

  TELE-TAXI KOSZALIN
  196-21
  602-413-413
  536-413-413
  www.teletaxikoszalin.pl
  https://www.youtube.com/embed/gM8MhTm7FOc?feature=oembed

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.gk24.pl

  ODLICZANIE DO MATURY

  DNI
  GODZIN
  MINUT
  SEKUND

  Zdjęcia studniówki

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Studniówki wideo

  Polecamy

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.