MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Twoje dziecko może wystąpić w teledysku z artystami Teatru Muzycznego Adria!

Joanna Krężelewska
Joanna Krężelewska
FB Teatru Adria
„Wszystkie dzieci nasze są, Kasia, Michael, Małgosia, John. Na serca dnie mają swój dom. Uchyl im serce, jak drzwi” - refren popularnej piosenki Majki Jeżowskiej zna chyba każdy z nas. Twoje dziecko może zaśpiewać go wspólnie z artystami Teatru Muzycznego Adria!

Na koncercie na Pol’and’Rock Festival 2019 porwała tą piosenką tłumy. Utwór powstał pod koniec lat 80. w USA. Muzykę skomponowała Majka Jeżowska, a słowa napisał Jacek Cygan. Piosenka „Wszystkie dzieci nasze są” stała się hymnem dziecięcym, firmującym wiele akcji charytatywnych i akademii dla najmłodszych. W Koszalinie przypomni wszystkim o Dniu Dziecka. To za sprawą kolejnej ciekawej akcji artystów z Teatru Muzycznego Adria, który powstaje właśnie przy ul. Grunwaldzkiej w Koszalinie w miejscu dawnego kina.

- Z uwagi na to, że nasz teatr jest nadal w remoncie, a przez pandemię nie ma możliwości organizowania wydarzeń dla publiczności, postanowiliśmy kontynuować działania w sieci - mówi Magdalena Łoś-Wojcieszek, dyrektor artystyczny Adrii.

- Tym razem pomyśleliśmy o najmłodszych, którzy już niebawem, bo 1 czerwca, obchodzić będą swoje święto. Chcemy stworzyć wspólny teledysk do piosenki Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”, ale tym razem chcemy zaangażować do tego najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic. Piosenkę wykonają wokaliści Adrii, a refreny zaśpiewają wspólnie z dziećmi.

W teledysku mogą wziąć udział dzieci w każdym wieku - od bobasów po młodzież. Te najmłodsze mogą oczarować widzów uśmiechem, a starsze zatańczyć lub zaśpiewać refren piosenki. Chęć udziału w akcji należy zgłosić w wiadomości prywatnej na Facebooku (Teatr Muzyczny Adria) lub mailem ([email protected]). Po otrzymaniu zgłoszenia, przesłany zostanie link z podkładem muzycznym dla młodych wokalistów oraz z oświadczeniem RODO do wypełnienia dla rodziców. Wideo należy nagrać w poziomie. Podkład puszczamy w słuchawkach i nagrywamy wideo tylko ze śpiewem dziecka (refren). Zgłoszenia do 25 maja.

Teledysk będzie miał premierę 1 czerwca na portalu You Tube oraz w mediach społecznościowych. - Nie mamy żadnych limitów - im więcej zgłoszeń, tym lepszy będzie efekt finalny - dodaje Magdalena Łoś-Wojcieszek. - Na scenie Adrii będziemy pokazywać również bajki, więc choć teraz zobaczymy się tylko wirtualnie, to mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się w teatrze!

Do kultowej Adrii w Koszalinie wraca kultura. Na stumetrowej...

Zobacz także Koncert zespołu Nocny Kochanek w klubie G38 w Koszalinie (archiwum)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo