AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra 58:67 [wideo]

red
AZS Koszalin uległ na swoim parkiecie Stelmetowi Zielona Góra 58:67.

Po ostatniej kompromitującej porażce w meczu z Anwilem Włocławek, koszaliński zespół za wszelką ceną chciał zatrzeć bardzo złe wrażenie i rozpoczął pojedynek z mistrzem kraju bardzo ambitnie. Akademicy rozpoczęli spotkanie od efektownych akcji w wykonaniu Piotra Stelmacha i Kennetha Manigaulta, jednak po dwóch celnych rzutach zza łuku Stelmet wrócił do gry.

Z czasem drużyna z Zielonej Góry stopniowo zaczęła budować swoją przewagę i na przerwę oba zespoły zeszły przy stanie 30:39 na korzyść Stelmetu. Po przerwie przewaga gości sięgała nawet dwunastu punktów. Podopieczni Piotra Ignatowicza kilkakrotnie zdołali zredukować stratę, jednak za każdym razem zaczęli popełniać w ataku proste błędy i Stelmet mógł kontrolować wydarzenia na parkiecie.

AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra 58:67 (19:17, 11:22, 15:11, 13:17)