Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Centrum Kultury 105 w Koszalinie chce zachęcić młodzież do aktywności

Joanna Boroń
Joanna Boroń
Centrum Kultury 105 w Koszalinie.
Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Google Street View
Centrum Kultury 105 w Koszalinie otrzymało dofinansowanie w ramach programu Dom Kultury+ z NCK, na realizację projektu „Czy kultura potrzebuje młodzieży, czy młodzież potrzebuje kultury?”.

Centrum Kultury 105 chce zachęcić młodzież do aktywności poprzez wspólne opracowanie nowatorskich działań animacyjnych, będących odpowiedzią na ich potrzeby i zainteresowania. Jak realizacja tych założeń ma wyglądać w praktyce?

Zespół CK105 spotka się z przedstawicielami różnych młodzieżowych środowisk podczas dwudniowych warsztatów. Warsztaty zostaną poprzedzone 8 spotkaniami w szkołach i młodzieżowych organizacjach pozarządowych w celu zapoznania środowiska z ideą projektu, wyłonienia spośród nich liderów, którzy stworzą grupę roboczą.

Grupa robocza opracuje ankietę, która zostanie udostępniona szerszemu gronu oraz opracuje główne założenia wyboru projektów do realizacji. Na zakończenie tego etapu zostanie ogłoszony konkurs i wybrana komisja oceniająca.

Cztery najciekawsze projekty zostaną zrealizowane przez CK105 i młodzież. Przy czym CK105 mam być tylko moderatorem, a twórcami młodzież.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty