Co tam w kinie? Ciemniejsza strona walentynek i coś dla...

  Co tam w kinie? Ciemniejsza strona walentynek i coś dla dzieci

  red

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Tajemnice sypialni Christiana Greya, powrót mistrza Scorsese oraz duża dawka rozrywki dla widzów w każdym wieku. "Co tam w kinie" w najbliższy weekend.
  Co tam w kinie? Ciemniejsza strona walentynek i coś dla dzieci
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Ciemniejsza strona Greya

  Idą walentynki, więc znów będziemy przeżywać przy popcornie i coli losy Christiana Greya. Co tym razem wydarzy się w jego życiu? Otóż, kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi. Jako rekwizyty oczywiście wystąpią elementy sado-maso, a poza tym Dakota Johnson, Jamie Dornan i Kim Basinger.

  Lego Batman Film

  Licencje Lego, dzięki którym popularne duńskie klocki stały się fenomenem wśród wielbicieli znanych filmowych serii, od lat powodują drenaż portfeli rodziców i wypieki u dzieci. W weekend do kin wchodzą przygody Batmana w wersji Lego. W duchu zabawy, dzięki której film "Lego Przygoda" stał się przebojem na skalę światową, samozwańczy przywódca grupy, Batman staje się gwiazdą własnej przygody na dużym ekranie. W Gotham szykują się wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i podjąć współpracę z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę.

  John Wick 2

  Keanu Reeves pod raz kolejny pojawia się na srebrnym ekranie jako twardziel Johm Wick. Legendarny superzabójca znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

  Milczenie


  Mistrz Martin Scorsese znów pokazuje swój reżyserski kunszt. W epickim dramacie historycznym, rozgrywającym się w XVII wieku, dwóch młodych jezuitów pokonuje tysiące kilometrów, aby potajemnie przedostać się do Japonii, gdzie toczy się bezwzględna walka z chrześcijaństwem. Misjonarze poszukują swojego nauczyciela – słynącego z odwagi kapłana, o którym krążą plotki, że wyrzekł się wiary katolickiej i został buddyjskim mnichem. To, czego doświadczą, wystawi ich umiejętności przetrwania, a także wszystko, w co wierzą, na najcięższą próbę.

  Popularne na gk24:

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Zgłoś nauczyciela lub szkołę

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Zgłoś nauczyciela lub szkołę

   Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Koszalinie!

  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Koszalinie!

  Adam Sztaba: Grzegorz Ciechowski - Spotkanie z Legendą

  Adam Sztaba: Grzegorz Ciechowski - Spotkanie z Legendą