Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

"Goło i wesoło" teatralnym hitem w Koszalinie [zdjęcia]

(ASIA)
Fot. Radosław Koleśnik
Sala Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie w środowe popołudnie i wieczór wypełnił się po brzegi miłośnikami teatru i dobrej zabawy. Powód? Hitowy spektakl "Goło i wesoło" w gwiazdorskiej obsadzie.
Baltycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie

"Goło i Wesoło" w Koszalinie

Wybuchające raz po raz salwy śmiechu i, choć to komedia, chwile refleksji. - Bo na scenie zobaczyliśmy nas samych. Zwykłych ludzi, których brak pieniędzy zmusił do realizacji szalonego pomysłu - powiedziała nam Anna Kryńska, która "Goło i wesoło" widziała po raz pierwszy.

- Zabawa była przednia - podsumowała.

Wczoraj widownia BTD była wypełniona po brzegi dwukrotnie, bo spektakl można było zobaczyć dwa razy. Striptiz w wykonaniu gwiazd polskiej sceny i ekranu oraz zabawna i jednocześnie wzruszająca historia przyciągnęła do teatru rzesze widzów.

Partnerem spektaklu były Apteki Centralne.
Zapytaliśmy widzów wczorajszego spektaklu "Goło i wesoło" jak często chodzą do teatru i dlaczego akurat tą sztukę wybrali na środowy wieczór?
Alicja Ziańczak

- Do teatru staram się chodzić w miarę możliwości. Dlaczego wybrałam akurat tą sztukę? Bardzo zachęcił mnie tytuł, który wydał mi się intrygujący - mam nadzieję, że zabawa będzie wyśmienita.

Izabela Nowak
- W koszalińskim teatrze jestem po raz pierwszy. Jesienna pogoda nie wprawia w dobry nastrój dlatego postanowiłam wybrać sztukę wesołą, która pozwoli, że zapomnę o wszystkich problemach.

Katarzyna Sikora
- Często bywam w teatrze, nie tylko w koszalińskim. Dzisiejsze przedstawienie wybrałam głównie dlatego, że zachęcili mnie znani aktorzy na przykład Radek Pazura. Czekam na wyśmienitą zabawę.

Magdalena Szewczuk
- Po połowie przedstawienia jestem zachwycona grą aktorska i doskonałym żartem. Takie przedstawienia ogląda się z przyjemnością. Do wyboru tego przedstawienia zachęciła mnie bardzo znana obsada aktorska.

Małgorzata Dutka
- Widać już znakomitą grę Radka Pazury - to naprawdę może się podobać. Jesteśmy w połowie spektaklu czekam na dalszą cześć z niecierpliwością. Jak na razie bawiłam się wyśmienicie i uśmiałam się do łez.

Zbigniew Gawroński
- Wybrałem to przedstawienie po pojawieniu się artykułu w Głosie Koszalińskim. Przyjechaliśmy 12 osobową grupą z Szczecinka. Jak na razie wszyscy są zadowoleni i czekamy na dalszy część przedstawienia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!