IV liga: Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 2:3 (1:1)

Olimp Gościno (czerwone koszulki)
Olimp Gościno (czerwone koszulki) archiwum
Po sześciu meczach bez przegranej, Olimp Gościno został zastopowany na swoim boisku.

W czterech poprzednich meczach zespół z Gościna nie stracił gola. Koniec serii nastąpił w spotkaniu z imponującą skutecznością Spartą (28 goli, najwięcej w lidze).

Goście od początku stwarzali sporo sytuacji, ale brakowało im wykończenia m.in. ich zawodnik strzelając na pustą bramkę trafił w spojenie słupka z poprzeczką. W 29. min po dalekim wyrzucie z autu do piłki doszedł Adam Zalewski i z bliska otworzył wynik. Na wyrównanie czekano tylko 6. min, gdy bardzo ładnym strzałem popisał się Grzegorz Tarasewicz.

Drugą połowę goście rozpoczęli od strzału w słupek, a w 49. min po rzucie rożnym ręką zagrał Oskar Pogorzelec i Maciej Więcek dał prowadzenie Sparcie z karnego. Wynik 1:2 utrzymał się do 86. min, pomimo okazji z obydwu stron. Wówczas wybitą przez bramkarza piłkę przejął Paweł Iskra, łatwo ograł Macieja Płomińskiego i podwyższył na 3:1. Olimp walczył do końca i w 92. min poprawił wynik, gdy Szymon Bocheński wykorzystał błąd bramkarza. Na wyrównanie zabrakło czasu.

Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 2:3 (1:1)
1:0 Zalewski (29.), 1:1 Tarasewicz (35.),1:2 Więcek (49. karny), 1:3 Iskra (86.), 2:3 Bocheński (90+2).
żk. Wudarczyk, Tymek.
Olimp: Binkowski - Skowyra, Tymek, Prześluga, Wudarczyk, Grochowski (46. Płomiński), Dondaj (60. Kułakowski), Bocheński, Pogorzelec (67. Słoboda), Stadnik, Zalewski (46. Kita)

Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach na starcie sezonu, piłkarze Leśnika Manowo doznali na swoim boisku pierwszej porażki.Gospodarze dobrze rozpoczęli mecz, bowiem już w 8. minucie Adrian Szatkowski dał im prowadzenie po przejęciu piłki na połowie rywali i zaskakującym strzale z dystansu.Goście odrobili straty już po 4. minutach, gdy wyrównał głową jeden z najniższych na boisku Cezary Palus. Tuż przed przerwą bliski zdobycia gola bezpośrednio z rzutu rożnego był Paweł Rakowski. Piłka odbiła się jednak od poprzeczki. Druga połowa należała do gości. Pod koniec pierwszego kwadransa. Palus przeprowadził indywidualny rajd, którego nie byli w stanie przerwać obrońcy z Manowa. 20-letni pomocnik zakończył akcję precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku. W 69. min bohater spotkania, Palus, w przeszłości zawodnik m.in. Gwardii i Bałtyku Koszalin, a ostatnio MKP Szczecinek, wykorzystał sytuację sam na sam, kompletując tym samym hattricka! Leśnik Manowo - Kluczevia Stargard 1:3 (1:1) 1:0 Szatkowski (8.), 1:1, 1:2 i 1:3 Palus (12., 59. i 69.). żk. Myśliński, Zdanowicz, Więckowski, Ostrowski. Leśnik: Rutecki - Kułaga, Zdanowicz, Więckowski, Jakubowski (73. Ostrowski), Myśliński (46. Gniadek), Bober (64. Bać), Sulima, Rakowski, Szatkowski (80. Statkiewicz), Jarzębski. Zobacz także Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2:2

IV liga: Leśnik Manowo - Kluczevia Stargard 1:3 [ZDJĘCIA]