Lista kandydatów do Rady Miejskiej Koszalina
Platforma Obywatelska
Okręg nr 1
1. Husejko Władysław
2. Turowski Stefan
3. Bajak Aleksandra
4. Reinholz Marek
5. Tiece Bogumiła
6. Myzik Andrzej
7. Gonczarewicz Anatol
8. Magierek Dariusz
9. Kowalik Jakub
10. Okupski Wojciech
Okręg nr 2
1. Jedliński Piotr
2. Żuber Eugeniusz
3. Grygorcewicz Barbara
4. Sendlewski Łukasz
5. Makarewicz Anna
6. Zawadzki Maciej
7. Sobol Urszula
8. Znyk Paweł
9. Kaczmarek Łukasz
10. Włodarczyk Wanda
Okręg nr 3
1. Krzyżanowski Przemysław
2. Bernacki Tomasz
3. Sapieha Agata
4. Zdrojewski Czesław
5. Pieńkowska Eliza
6. Radziwonowicz Roman
7. Sikorski Krzysztof
8. Rembowski Jakub
9. Kalenik Jarosław
10. Tałaj Sebastian
Okręg nr 4
1. Mikietyńska Urszula
2. Krawczyk Bogdan
3. Tarnowski Ryszard
4. Magryta - Urban Anna
5. Zdrojewski Ryszard
6. Grzybowska Katarzyna
7. Bakowicz Grzegorz
8. Wiśniewski Adam
9. Daszko Jan
10. Waszkiewicz Marcin
Okręg nr 5
1. Czuczak Tomasz
2. Karaczun Andrzej
3. Wilke Izabela
4. Rokaszewicz Robert
5. Faryniarz Katarzyna
6. Kowalczyk Ryszard
7. Zahradnik Renata
8. Dubrownik Marcin
9. Wojciechowska Danuta
10. Grzesik Władysław
SLD - lista kandydatów na radnych
Okręg nr 1
1. Grzegorz Andrzej Niski lat 61 senator RP V kadencji
2. Wanda Ewa Szuster lat 58 Przew. Zarządu Osiedla, Przewodnicząca Stowarzyszenia ,,Amazonki"
3. Anna Jadwiga Łańko lat 36 doradca finansowy
4. Marianna Pawczyńska-Krysiak lat 66 nauczyciel szkoły średniej
5. Alicja Barbara Kaleta lat 29 ekonomista, nauczyciel akademicki
6. Barbara Teresa Gil-Zalewska lat 64 radna Rady Osiedla
7. Barbara Łucja Świderska-Sienkiewicz lat 67 pracownik biblioteki pedagogicznej
8. Mirosław Marian Milczewski lat 45 były kierownik działu przemysł drzewn.
9. Antoni Tworek lat 68 ekonomista, transport i zaopatrzenie
10. Hieronim Franciszek Kosecki lat 61 były Komendant Wojew. Straży Pożarnej
Okręg nr 2
1. Krystyna Kościńska lat 56 radna,pracownik samorządowy
2. Adam Ostaszewski lat 36 radca prawny
3. Mirosław Kantor lat 46 specjalista ds. sieci gazowych
4. Ewa Adel-Adamczyk lat 55 inż. budownictwa
5. Tomasz Ryszard Wójcik lat 31 inż. rolnictwa
6. Ewa Krystyna Waśkowska lat 58 nauczycielka
7. Helena Marianna Konarska lat 64 emerytka, działacz społeczny
8. Ryszard Pałczyński lat 52 pedagog
9. Adam Jakubek lat 43 pracownik samorządowy
10. Ryszard Michał Ratajski lat 42 nauczyciel akademicki
Okręg nr 3
1. Mieczysław Załuski lat 63 radny, inż. budownictwa
2. Maria Jolanta Hołodowska-Goc lat 57 działalność gospodarczą
3. Kazimiera Elżbieta Chojnicka lat 56 wykształcenie wyższe, urzędnik administracji rządowej
4. Irena Małgorzata Liszenkowska lat 51 Przewodnicząca Zarządu Osiedla
5. Andrzej Badowski lat 58 działacz społeczny
6. Zbigniew Jan Bielecki lat 59 wykształcenie wyższe, radny rady osiedl
7. Jarosław Zdzisław Jankowski lat 46 przedsiębiorca
8. Daniel Ostaszewski lat 29 działalność gospodarcza
9. Jan Smertyha lat 60 ekonomista
10. Maria Ewa Niedźwiecka lat 59 nauczyciel akademicki
Okręg nr 4
1. Jerzy Kazimierz Zaroda lat 59 radny inż. energetyk
2. Jan Grobelny lat 64 przedsiębiorca
3. Jerzy Lewandowski lat 60 audytor
4. Jarosław Marek Jordan lat 54 ekonomista
5. Piotr Palonek lat 29 farmaceuta
6. Lech Antoni Fabiańczyk lat 62 dziennikarz, filmowiec
7. Maciej Zdzisław Maciejewski lat 29 inż. transportu
8. Magdalena Chałat lat 25 mgr ekonomii
9. Paweł Dębski lat 27 mgr prawa
10. Marcin Paweł Szulc lat 34 menedżer, działacz sportowy
Okręg nr 5
1. Dorota Róża Chałat lat 45 mgr ekonomii
2. Andrzej Żebrowski lat 70 mgr inż. rolnictwa
3. Jan Osiowy lat 64 inż. mechanik
4. Krystyna Marianna Gnacińska lat 62 mgr historii, emerytowana nauczycielka
5. Robert Ireneusz Kaczmarek lat 41 nauczyciel, działacz ZNP
6 Hanna Rita Brzezińska lat 58 inż. budownictwa
7. Mirosław Aleksander Niedopytalski lat 35
8. Tomasz Szulc lat 39 przedsiębiorca
9. Agnieszka Maria Połaniecka lat 40 nauczycielka, instruktorka fitness
10. Tomasz Bartnik lat 41 kierownik piekarni
Kandydaci PiS do Rady Miejskiej w Koszalinie
Okręg nr 1
1. Paweł Michalak
2. Bożena Tacher
3. Szymon Zalewski
4. Monika Kaczorowska
5. Wojciech Staszczyk
6. Danuta Janus
7. Tadeusz Bil
8. Kazimierz Dąbrowski
9. Józef Wilniewczyc
10. Adam Kamiński
Okręg nr 2
1. Mirosław Skórka
2. Edwarda Dziwik
3. Emilia Kochaniewicz
4. Jan Borowski
5. Andrzej Klimczyk
6. Janina Wardaszko
7. Janina Stasiłowicz
8. Ryszard Borowski
9. Kazimierz Bąkowski
10. Ryszard Wielocha
Okręg nr 3
1. Hubert Majewski
2. Krystyna Aleksandrowicz-
3. Danuta Pietraszko
4. Bogusław Staszczyk
5. Emilia Sobierajska
6. Elżbieta Majewska
7. Bogusław Pastuszyński
8. Jacek Chyła
9. Maria Popyrało-Zalewska
10. Artur Ostaszewski
Okręg nr 4
1. Anna Mętlewicz
2. Piotr Świderski
3. Miłosz Janczewski
4. Marek Klim
5. Mariola Tomaszewska
6. Tadeusz Kurpisz
7. Anna Szymańska
8. Arkadiusz Kiełpiński
9. Jolanta Uhunmwangho
10. Ireneusz Gąsecki
Okręg nr 5
1. Artur Wiśniewski
2. Urszula Kostuch
3. Franciszka Pniewska
4. Jan Pauliński
5. Kacper Rogaczewski
6. Emilia Sobczyńska-Olszewska
7. Witold Gumienny
8. Jolanta Kuśmierek-
9. Elżbieta Baranowska
10. Marek Łęgowski
Komitet Wyborczy Lepszy Koszalin
Okręg nr 1
Artur Lesław Wezgraj,
Krzysztof Sławiński,
Konrad Barczak,
Irena Ciesielska,
Stefan Franciszek Bartkiewicz,
Grzegorz Marian Jurkowski,
Teresa Arendarczyk,
Grzegorz Franciszek Łakomiec,
Justyna Barbara Przewoska - Szumska,
Bożena Węglewicz
Okręg nr 2
Alina Katarzyna Anton,
Waldemar Szafulski,
Aleksandra Urbanowicz,
Emilia Nadolnai,
Żaneta Ewa Kwapisz,
Beata Magdalena Baczyńska,
Janusz Łęga,
Marek Januszewski,
Marcin Wypych,
Michał Mętlewicz
Okręg nr 3
Sergiusz Karżanowski,
Janina Krystyna Kurek,
Elżbieta Sławińska,
Wiesław Ryszard Madej,
Sylwester Stanisław Gawroński,
Zygmunt Lucjan Czapla,
Jolanta Halina Grzybowska,
Elżbieta Konarska,
Zenon Grzegorz Łukomski,
Bogusław Mirosław Szpinda
Okręg nr 4
Stanisław Marian Socha,
Krystyna Maria Tomaszewska,
Krzysztof Henryk Zawisza,
Justyna Urszula Domurat,
Zdzisław Piekarski,
Gall Podlaszewski,
Sławomir Chudobiński,
Ewa Jadwiga Zemła,
Małgorzata Jarocka,
Monika Katarzyna Sibielska
Okręg nr 5
Tomasz Kruk,
Grzegorz Spychalski,
Marek Lucjan Malawski,
Teresa Alicja Bara,
Tadeusz Franciszek Woleń,
Zbigniew Suszyńskii,
Joanna Zduńska,
Jarosław Banach,
Bogusława Helena Smolska - Szymczewska,
Mariusz Krajczyński
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?