Piłka nożna - Puchar Polski KOZPN: Leśnik Rossa Manowo - Gwardia Koszalin 1:3 (1:0) [zdjęcia]

Trzy gole zdobyte w drugiej połowie zapewniły awans do kolejnej rundy pucharowych zmagań piłkarzom koszalińskiej Gwardii.
Leśnik Rossa Manowo - Gwardia Koszalin 1:3

- Leśnik napędził nam trochę strachu. W pierwszej połowie był lepszym zespołem. Druga zdecydowanie należała do nas. Mogliśmy strzelić nawet więcej bramek. Mecz pokazał, że nie można nikogo lekceważyć. Musimy być skoncentrowani od początku meczu do samego końca - powiedział po wygranym meczu trener Gwardii, Wojciech Megier.

Leśnik Rossa Manowo - Gwardia Koszalin 1:3 (1:0)
1:0 Rakowski (7.), 1:1 Pazdur (62.), 1:2 Pazdur (76.), 1:3 Nowacki (85.). Żółte kartki: Gozdal, Mural, Kupisz - Nowacki.

Leśnik: Tkacz - Chrupałła, Kłączyński, Czaja, Załoga, Krzywonos, A. Marczak (80. Mural), Kupisz, Gozdal (58. Opuchowicz), Rakowski (60. P. Marczak), Siemaszko.

Gwardia: Rumiancew - Więckowski (46. Ignaszewski), Khady, Zdanowicz (81. Stańczyk), Dondera, Pazdur, Nowacki, Rokicki, Wojciechowski (46. Miętek), Rutkowski, Magdziński.