Rasel Dygowo zdominował Osadnika

Krzysztof Bednarek
Piłka nożna/IV liga. Podopieczni Macieja Kiszkiela nie zwalniają tempa. W pewnym stylu po raz drugi wygrali na wiosnę.

W 19. kolejce rozgrywek Rasel przed własną publicznością zdominował przeciwnika, z którym bezpośrednio sąsiaduje w tabeli. Już po pierwszej połowie było 3:0 i zdawało się, że jest już po meczu. Dwa trafienia Mikołaja Duwe i jedno Michała Świżka sprawiły, że gospodarze mieli bardzo dobrą sytuację wyjściową przed drugą połową. Dwa momenty przestojów i niefrasobliwości sprawiły, że na krótko zrobiło się gorąco, bo goście zaczęli gonić wynik. Złudzeń pozbawił ich jednak gol Łukasza Wiśniewskiego.

Rasel Dygowo - Osadnik Myślibórz 4:2 (3:0)
Bramki: 1:0 i 2:0 Duwe (12. i 34.), 3:0 Świżek (41.), 3:1 i 3:2 Rostkowski (53. i 58.), 4:2 Wiśniewski (71.).
Rasel: Waśków - Suchwałko, Ejzygmann, Murawski, Lampa, Świżek (70. Czapka), Kołodziejski, Zejfer, Wiśniewski, Duwe (90. Chomicz), Wojciechowski (85. Kukielewski).