Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 0:0

Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin (bordowe koszulki) zremisowali na wyjeździe z Vinetą Wolin 0:0 Jacek Wójcik
Piłkarze Gwardii Koszalin zremisowali na wyjeździe z Vinetą Wolin 0:0.

W pierwszych minutach spotkania inicjatywa należała do zwycięzców Bałtyckiej trzeciej ligi z poprzedniego sezonu. Vineta osiągnęła przewagę, lecz niewiele z niej wynikało. Z czasem podopieczni Tadeusza Żakiety zdecydowali się na bardziej otwartą grę, a po dwóch kwadransach rywalizacji bliski wpisania się na listę strzelców był Maciej Stańczyk. Defensor Gwardii najlepiej odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a gospodarzy od straty gola uratowała poprzeczka. Jeszcze przed przerwą bramce przeciwnika zagrozili również Sebastian Ginter i Michał Szubert.

Na początku drugiej części dwukrotnie w tarapatach znalazł się Adrian Hartleb, lecz bramkarz koszalińskiej drużyny znakomicie interweniował po strzałach Bartosza Ławy i Kacpra Wittbrodta. Gwardziści odpowiedzieli akcją Mateusza Kołodziejskiego i doskonałą sytuacją Michała Szuberta, po której napastnik gości przegrał pojedynek z golkiperem gospodarzy. W końcówce w dogodnej sytuacji znalazł się Adam Nagórski, lecz snajper Vinety uderzył mocno niecelnie.