Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 38 i Senatu, okręg nr 88

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu to coś, na co czeka z niecierpliwością każdy wyborca, którego miejsce zamieszkania to obszary powiatów: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, pilski, wągrowiecki, złotowski. Od wyniku wyborów parlamentarnych 2019 zależy nasza przyszłość. Kto wygrał wybory do Parlamentu? Sprawdź, kto dostał najwięcej głosów do Senatu w okręgu nr 88, a kto w wyborach do Sejmu z okręgu nr 38. Kogo wybrali mieszkańcy, aby ich reprezentował? Sprawdź wyniki wyborów 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 38

Granice tego okręgu to część województwa wielkopolskiego obejmująca obszary powiatów

  • chodzieski,
  • czarnkowsko-trzcianecki,
  • grodziski,
  • międzychodzki,
  • nowotomyski,
  • obornicki,
  • pilski,
  • szamotulski,
  • wągrowiecki,
  • wolsztyński,
  • złotowski.

Wyniki wyborów do Parlamentu są już oficjalnie znane. Podajemy je poniżej. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 38. Kto będzie cię reprezentował w Parlamencie?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Paszyk Krzysztof Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 585
  • Procent głosów oddanych na listę: 28,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,89%
  • Miejsce zamieszkania: Oborniki
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Parda Błażej Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 675
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,63%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: ekonomista

3. Teterus Tadeusz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 209
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,21%
  • Miejsce zamieszkania: Stobno
  • Zawód: pracownik samorządowy

4. Maciejewski Jarosław Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 546
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Rudna
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Kranc Tomasz Bronisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,69%
  • Miejsce zamieszkania: Damasławek
  • Zawód: inżynier rolnictwa

6. Piszczek Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 898
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Gromadno
  • Zawód: radca prawny

7. Linkiewicz-Mendel Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 526
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Rakoniewice
  • Zawód: ekonomista

8. Kwaśniewicz Józef Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 155
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Otorowo
  • Zawód: inżynier rolnictwa

9. Korpik Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 672
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Kwilcz
  • Zawód: nauczyciel

10. Hermaszczuk Julian Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 057
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Szamocin
  • Zawód: inżynier zootechniki

11. Lubińska Jolanta Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 794
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: nauczyciel

12. Bejma Małgorzata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 042
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Zbietka
  • Zawód: technik rolnik

13. Nawrot Lucyna Hanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 040
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Rosko
  • Zawód: politolog

14. Król Sławomira Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 224
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Białośliwie
  • Zawód: sadownik

15. Sztych Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 738
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Blękwit
  • Zawód: ekonomista

16. Galas Maria Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 782
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Opalenica
  • Zawód: ekonomista

17. Łanoszka Radosław Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 018
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Duszniki
  • Zawód: przedsiębiorca

18. Górny Bartłomiej Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 996
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Bucz
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Czarnecki Krzysztof Władysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 38 116
  • Procent głosów oddanych na listę: 30,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 10,92%
  • Miejsce zamieszkania: Trzcianka
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

2. Kubiak Marta Ryszarda ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 191
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,78%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: politolog

3. Piechowiak Grzegorz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 232
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,64%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Porzucek Marcin Bartosz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 27 077
  • Procent głosów oddanych na listę: 21,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,76%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Zieliński Michał Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 774
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,51%
  • Miejsce zamieszkania: Oborniki
  • Zawód: dyrektor zarządzający

6. Banaś Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 716
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,5%
  • Miejsce zamieszkania: Wąsoszki
  • Zawód: kierownik biura

7. Fleming Bogdan Włodzimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 534
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Mieścisko
  • Zawód: historyk

8. Nijaka Danuta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 097
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,89%
  • Miejsce zamieszkania: Grodzisk Wielkopolski
  • Zawód: politolog

9. Jankowska Maja Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 868
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: politolog

10. Felcyn Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 050
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Wysoka
  • Zawód: nauczyciel

11. Miler Maria Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 060
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: nauczyciel

12. Kasprzak Robert Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 359
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Szamotuły
  • Zawód: elektromonter układów pomiarowych

13. Okpisz Andrzej Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 982
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Oborniki
  • Zawód: specjalista do spraw zarządzania i organizacji

14. Prętkowski Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 044
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Kurnatowice
  • Zawód: doradca rolniczy

15. Pietruczuk Wiesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 663
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Chodzież
  • Zawód: inżynier mechanik

16. Muzyka Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 638
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Międzychód
  • Zawód: nauczyciel

17. Kardasz Maria Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 433
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Rakoniewice
  • Zawód: kierownik biura

18. Błaszczyk Krzysztof Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 558
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,02%
  • Miejsce zamieszkania: Obra
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Standerski Dariusz Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 560
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,6%
  • Miejsce zamieszkania: Rożnowo
  • Zawód: ekonomista

2. Ajchler Romuald Kazimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 438
  • Procent głosów oddanych na listę: 31,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,14%
  • Miejsce zamieszkania: Sieraków
  • Zawód: rolnik

3. Bocian Kamil Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 131
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,9%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: architekt

4. Grzechowiak Agnieszka Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 417
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,98%
  • Miejsce zamieszkania: Wągrowiec
  • Zawód: politolog

5. Józefowska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 601
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Złotów
  • Zawód: nauczyciel

6. Wilk-Baran Anna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 995
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Wronki
  • Zawód: dziennikarz

7. Flieger Jacek Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 595
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Glinno
  • Zawód: informatyk

8. Smykowska Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 179
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Oleśnica
  • Zawód: przedsiębiorca

9. Śliwak Stanisław Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 684
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: emeryt

10. Birula Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 802
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Trzcianka
  • Zawód: asystent zarządu

11. Meliński Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 354
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Margonin
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Minge Natalia Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 219
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Zawód: psycholog

13. Kaplanskyy Maksym ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 288
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kwilcz
  • Zawód: dyrektor operacyjny

14. Buśko Patrycja Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 655
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Międzychód
  • Zawód: kosmetolog

15. Bilon Marta Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 649
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Sieraków
  • Zawód: urzędnik

16. Mięsikowski Jakub Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 170
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: historyk

17. Mańkowska Hanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Grodzisk Wielkopolski
  • Zawód: nauczyciel

18. Cukier Adam Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 224
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,64%
  • Miejsce zamieszkania: Stara Tuchorza
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Urbański Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 739
  • Procent głosów oddanych na listę: 46,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,08%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: politolog

2. Moeglich Jerzy Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Wągrowiec
  • Zawód: manager

3. Stempniak Patrycja Martyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 725
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Budzyń
  • Zawód: technik rolnik

4. Jędrych Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 496
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Rosko
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Ostaszewska Agata Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 207
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: księgowa

6. Musiał Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 601
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Stara Łubianka
  • Zawód: technik mechanik

7. Wiatr Justyna Tamara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 936
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: technik ekonomista

8. Mahsel Marcin Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 445
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Zakrzewo
  • Zawód: lektor reklamowy

9. Kos Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 687
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Huta
  • Zawód: inżynier budownictwa

10. Domagała Weronika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 467
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,42%
  • Miejsce zamieszkania: Młynary
  • Zawód: technik obsługi turystycznej

11. Włudarczak Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Uścikowo-Folwark
  • Zawód: monter elektronik

12. Feldmann Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 914
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: elektromonter

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Janyska Maria Małgorzata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 30 783
  • Procent głosów oddanych na listę: 28,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 8,82%
  • Miejsce zamieszkania: Czarnków
  • Zawód: ekonomistka

2. Rutnicki Jakub Adam ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 39 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,27%
  • Miejsce zamieszkania: Pniewy
  • Zawód: polityk

3. Kamińska-Lech Iwona Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 375
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,97%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: ekonomistka

4. Ajchler Zbigniew Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 654
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,91%
  • Miejsce zamieszkania: Mylin
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Munyama Killion Munzele ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 764
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,22%
  • Miejsce zamieszkania: Karczewo
  • Zawód: nauczyciel akademicki

6. Szopiński Henryk Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 707
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,64%
  • Miejsce zamieszkania: Zakrzewo
  • Zawód: muzyk

7. Tułodziecka-Adams Dorota Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 335
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Grzebienisko
  • Zawód: artysta fotografik

8. Mrozkowiak Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 610
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wolsztyn
  • Zawód: dyrektor szkoły

9. Uryzaj Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 692
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Glinno
  • Zawód: projektantka mody

10. Poszwa Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 561
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Wągrowiec
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

11. Wróblewski Artur Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 765
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Oborniki
  • Zawód: politolog

12. Wojciechowski Tomasz Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 906
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Zawód: prezes

13. Nowakowska Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 825
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Międzychód
  • Zawód: specjalista do spraw rachunkowości

14. Dolecki Arkadiusz Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 427
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Glinno
  • Zawód: kierownik działu transportu

15. Sroka Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 744
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Krzyż Wielkopolski
  • Zawód: asystentka dyrektora

16. Kowalska Agnieszka Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 955
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Chodzież
  • Zawód: pedagog resocjalizacji

17. Jewszel-Chaberska Maria Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Młotkowo
  • Zawód: prezeska

18. Lipski Rafał Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomościami

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 88

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • chodzieski,
  • czarnkowsko-trzcianecki,
  • pilski,
  • wągrowiecki,
  • złotowski.

Sprawdź, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 88. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, zatwierdzone przez PKW.

Augustyn Jan ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JA OBYWATEL RP”

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 31 285
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 17,53%
  • Miejsce zamieszkania: Kaźmierz
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: przedsiębiorca

Szejnfeld Adam Stanisław ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 77 873
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 43,64%
  • Miejsce zamieszkania: Piła
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: parlamentarzysta

Turczynowicz-Kieryłło Jolanta Małgorzata ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 69 292
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 38,83%
  • Miejsce zamieszkania: Milanówek
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: Adwokat

Dowiedz się więcej

polecane: Kolejne niedziele bez handlu. Od stycznia zaostrzenie przepisów.

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 38 i Senatu, okręg nr 88 - Głos Wielkopolski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3