Bałtyk Koszalin - Arka II Gdynia 1:1 [wideo]

Bałtyk Koszalin zremisował na swoim boisku z Arką II Gdynia 1:1. Gola dla gospodarzy strzelił Brazylijczyk Pedro (przy piłce) Dawid Jaśkiewicz
W spotkaniu 18. kolejki Bałtyckiej trzeciej ligi, Bałtyk Koszalin zremisował na swoim boisku z rezerwami pierwszoligowej Arki Gdynia 1:1.

Gdynianie objęli prowadzenie po siedemnastu minutach gry. Znakomite dośrodkowanie ze skrzydła, strzałem głową na gola zamienił doświadczony Gaston Sangoy. Były król strzelców ligi cypryjskiej trafił do gdyńskiego klubu tuż przed rundą wiosenną, a zaległości treningowe nadrabia występując w trzecioligowych rezerwach. Ten sam zawodnik chwilę późnej ponownie mógł wpisać się na listę strzelców, lecz tym razem posłał futbolówkę nad bramką. Swoją okazję miał również Mateusz Czapłygin. Były gracz Bałtyku trafił z bliskiej odległości w poprzeczkę.

W 32 minucie gospodarze doprowadzili do remisu. W zamieszaniu pod bramką Arki najlepiej odnalazł się Brazylijczyk Pedro.

Mimo kilku okazji z obu stron, w drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Bałtyk Koszalin - Arka II Gdynia 1:1 (1:1)