III liga: Drawa Drawsko Pom. - Pogoń II Szczecin 1:3

Ważne spotkanie w 26. kolejce przegrali walczący o utrzymanie w III lidze Bałtyckiej piłkarze z Drawska Pom. sxc.hu

- Zdecydowało szczęścia, a właściwie jego brak. Był kuriozalny rzut karny dla Pogoni, my z kolei nie wykorzystaliśmy jedenastki. Jeżeli chodzi o grę, to oprócz 20. minut drugiej połowy, byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Szkoda, że ważne punkty uciekły - powiedział po spotkaniu z rezerwami Pogoni trener Drawy, Łukasz Woźniak.

W drugiej połowie przy remisie 1:1 Kacper Stukonis wykonywał rzut karny podyktowany za faul na nim. Niestety, przegrał pojedynek z Adrianem Hengerem. W końcówce losy spotkania rozstrzygnęły dwa trafienia wprowadzonego z ławki na ostatnie pół godziny Japończyka Seiyi Kitano.

Drawa Drawsko Pom. - Pogoń II Szczecin 1:3 (1:0)
1:0 Stukonis (32.), 1:1 Walski (60. karny), 1:2 i 1:3 Kitano (85. i 90+3).

Drawa: Otocki - Kosacki, Andrzejewski, Hermanowicz, Wyganowski, Capek (84. Witoń), Stukonis, Cierech, Kupisz (18. Kondraciuk), Mularczyk, Szymański (75. Witkowski).