Polonia Środa Wielkopolska - Gwardia Koszalin 0:2

Piłkarze Gwardii Koszalin odnieśli drugie wiosenne zwycięstwo w rozgrywkach trzeciej ligi.

Po wygranej w spotkaniu z faworyzowaną Elaną Toruń, podopieczni Tadeusza Żakiety udali się do Środy Wielkopolskiej, gdzie zmierzyli się z tamtejszą Polonią.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, losy pojedynku rozstrzygnęły się po przerwie. Kwadrans po wznowieniu gry pierwszego gola dla koszalińskiej drużyny zdobył Sebastian Ginter. Kilka chwil później drugą bramkę dla Gwardii zdobył Michał Szubert, dla którego jest to drugie trafienie w drugim kolejnym meczu.

Gwardziści otwierają tabelę rozgrywek trzeciej ligi z dorobkiem 38 punktów. Podobnym bilansem punktowym legitymuje się Lech II Poznań, który w sobotę pokonał Świt Skolwin 4:0, po czterech trafieniach Pawła Tomczyka.

III liga: Gwardia Koszalin - Elana Toruń 3:2 [ZDJĘCIA]