MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sesja Rady Miejskiej w Karlinie. Przedstawiciele służb podsumują rok 2020

Joanna Krężelewska
Joanna Krężelewska
Przed nami Sesja Rady Miejskiej w Karlinie.
Przed nami Sesja Rady Miejskiej w Karlinie. Google Maps
W piątek, 29 stycznia, o godz. 10 w auli Karlińskiego Ośrodka Kultury w Karlinie przy ulicy Parkowej 1 rozpocznie się XXX sesja Rady Miejskiej w Karlinie. Transmisję można będzie oglądać online.

Będzie to sesja sprawozdawcza. Informacje o bezpieczeństwie i porządku publicznym w 2020 roku na terenie gminy Karlino przedstawią: komendant Komisariatu Policji w Karlinie, komendant powiatowy policji w Białogardzie, komendant Straży Miejskiej w Karlinie, komendant Straży Granicznej w Kołobrzegu oraz komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie.

Zobacz także Podpisanie umów w ramach Programu Czyste Powietrze

Będzie też można usłyszeć relację z działalności Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Karlino – z Karlina, Domacyna i Daszewa.

Podczas sesji głosowane będą uchwały m.in. w sprawie uchwalenia budżetu gminy Karlino na rok 2021, kredytu, planu dofinansowania doskonalenia zawodowego nauczycieli, opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, formy pomocy dla zaproszonego do osiedlenia się na terenie gminy Karlino repatrianta oraz członków jego najbliższej rodziny, przebudowy drogi krajowej nr 6 w Karlinie (pl. Jana Pawła II i ul. Koszalińska).

Nowy radiowóz to hyundai tucson z napędem 4x4

SUV na służbie. Nowy radiowóz dla policjantów z Karlina [ZDJĘCIA]

W związku z rozwojem pandemii COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy przewodnicząca Rady Miejskiej apeluje o wyłączny udział w obradach tych osób, których obecność jest wymagana zakresem procedowania uchwał.

Przebieg obrad na żywo można oglądać przez Internet – link na stronie karlino.pl. Mieszkańcy swoje wystąpienia w formie pisemnej, mogą kierować bezpośrednio do Biura Rady Miejskiej, lub na adres [email protected] w terminie do 28.01.2021 r. do godz. 10.

Laureaci 10. gali Karlińskich Wież Sukcesu [zdjęcia]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński