Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. W ubiegłym roku Agencja Mienia Wojskowego otworzyła sklep internetowy. Można w nim kupić wojskową odzież i buty, sprzęt biwakowy i specjalistyczne wyposażenie.
  Strefa Biznesu

  Wojsko wietrzy magazyny. Co kupisz za niewielkie pieniądze?

  W ubiegłym roku Agencja Mienia Wojskowego otworzyła sklep internetowy. Można w nim kupić wojskową odzież i buty, sprzęt biwakowy i specjalistyczne wyposażenie. Wszystko w atrakcyjnych cenach.

 2. Karlińskie Wieże Sukcesu
  Wiadomości

  Karlińskie Wieże Sukcesu: wyróżnienia, podsumowania i plany

  Smutnym akcentem rozpoczęła się gala rozdania Karlińskich Wież Sukcesu. Burmistrz Waldemar Miśko zapowiedział zawieszenie kilku inwestycji. To skutek zmian w prawie, które zmusiły samorządy do oddania podatku.

 3. W cztery lata długi Polaków nie spłacane w terminie pomnożyły się trzykrotnie. Teraz to już 1,5 mld złotych!
  Wiadomości

  W cztery lata długi Polaków nie spłacane w terminie pomnożyły się...

  Jeszcze cztery lata temu długi Polaków wobec firm pożyczkowych, notowane w KRD, wynosiły 589 mln zł. W tym czasie wzrosły niemal 3-krotnie do 1,49 mld zł. Dostępność pożyczek na wyższe niż do niedawna kwoty, czyli nawet 20 tys. zł z kilkuletnim terminem spłaty, jest widoczna także w danych KRD – statystyczny Polak ma teraz do oddania firmie pożyczkowej średnio 4 531 zł. W 2015 r. było to prawie o połowę mniej - 2 451 zł.

 4. Wiadomości

  Jedziesz zagranicę na narty? Sama Karta EKUZ nie zawsze wystarczy

  Sezon na białe szaleństwo trwa w najlepsze. Jak wynika z danych Polskich Kolei Linowych, blisko połowa amatorów sportów zimowych wybiera polskie stoki, a pozostali szusują za granicą, głównie w Austrii i Włoszech. Planując aktywny wypoczynek zimą, trzeba pamiętać, że uprawianie sportu może wiązać się nie tylko z zabawą, ale także z potencjalnymi kontuzjami czy nawet wypadkami.

 5. Niedziele handlowe 2019 powinny zniknąć? "Wolę siedzieć w pampersie na kasie, niż pracować w niedzielę" [19.02.2019]
  Strefa Biznesu

  Niedziele handlowe. "Wolę siedzieć w pampersie niż pracować"

  Zakaz handlu w niedzielę jest kłopotliwy szczególnie dla tych, którzy w tygodniu nie mają zbyt wiele czasu na robienie zakupów. Co o niej mówią pracownicy marketów?