Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Dzień Darmowej Dostawy. Jedynym warunkiem jest dostawa na terenie Polski.
  Wiadomości

  Dzień Darmowej Dostawy - kiedy?

  Za nami Black Friday oraz Cyber Monday - część gwiazdkowych prezentów pewnie już kupiona. Teraz mały przerywnik w świątecznych zakupach na remanent i - do ataku! Teraz jest doskonały moment, bo 10 grudnia już dziesiąta edycja Dnia Darmowej Dostawy - kto korzystał wcześniej, ten wie na czym polega. Kto nie - oto wskazówki i porady eksperta.

 2. 7.05.2018 warszawa plac vogla sklep centrum handlowe biedronka neon logo baner oswietlony noc widok muratorfot. sylwia dabrowa /polska press
  Z kraju i ze świata

  Jak będzie otwarta Biedronka w Wigilię i Sylwestra

  W okresie okołoświątecznym godziny otwarć sklepów sieci Biedronka ulegną zmianie. 23 grudnia będzie można zrobić zakupy co najmniej do godz. 22:00, a 24 grudnia 2019 r., w Wigilię Bożego Narodzenia, do godz. 13:00. W Sylwestra zaś sklepy będą otwarte do godz. 19:00. W grudniu klienci będą też mogli zrobić zakupy w trzy niedziele handlowe: 15, 22 oraz 29 grudnia.

 3. Czy to koniec programów typu 500 plus?
  Z regionu

  Koniec programów typu 500 plus? Od 2020 roku zmiany

  Od 2020 koniec z programami typu 500 plus – rząd nie da ludziom nowych pieniędzy do ręki. Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz zapowiedziała koniec programów z serii 500+ i innych dopłat bezpośrednich. Nastąpią istotne zmiany.

 4. Jeśli pracownikowi zdarza się spóźniać, musi się liczyć z naganą z wpisem do akt.
  Praca

  Za jakie przewinienia pracownik może się spodziewać nagany?

  Nagana w pracy jest forma kary porządkowej jaką może nałożyć szef na pracownika, gdy ten nie wywiązuje się ze swoich pracowniczych obowiązków. Aby nagana była ważna, musi być nałożona zgodnie z przepisami i procedurą. W jakich okolicznościach można „zasłużyć” na naganę w pracy?

 5. Aplikacja MAGO AR pozwala na aranżowanie przestrzeni sklepowej przed dokonaniem zakupu.
  Wiadomości

  Smartfonem projektuj umeblowanie sklepu. Aplikacja MAGO AR ma już...

  Na początku 2019 roku miała swoja premierę aplikacja mobilna MAGO AR SHOPFITTING - jednego z największych producentów wyposażenia sklepowego firmy MAGO S.A. Aplikacja MAGO AR wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni sklepowej rozwiązaniami MAGO. Technologia pozwala zobaczyć wirtualne regały w sklepie w skali 1:1, pozwala na dowolne przesuwanie, obracanie regałów sklepowych, tworzenie z nich aranżacji wnętrza sklepowego i to wszystko za pomocą aplikacji w telefonie. Czy polski rynek wyposażenia sklepowego jest gotowy na tego typu rozwiązania technologiczne?