Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Black Friday 2019 w Lidlu. Promocje i wyprzedaże na Czarny Piątek są już znane. Zobacz, jakie promocje Lidl przygotował na Black Friday!
  Pieniądze

  Black Friday w Lidlu. Zobacz promocje

  Lidl po raz kolejny bierze udział w Black Friday. Sieć dyskontów przygotowała dla klientów setki atrakcyjnych rabatów na Czarny Piątek 2019. Promocje sieci Lidl na Black Friday ucieszą wielu klientów, a niektóre wyprzedaże będą też dostępne w sklepie internetowym Lidla. Zobacz najbardziej atrakcyjne oferty Lidl na Black Friday – nie musisz stać w kolejkach, by z nich skorzystać!

 2. Black Friday 2019 w RTV EURO AGD. Zobacz najciekawsze promocje na smartfony i smartwatche!
  Pieniądze

  Black Friday w RTV EURO AGD. Sprawdź promocje

  Po raz kolejny bierze udział w Black Friday RTV EURO AGD. Promocje i wyprzedaże są dostępne w tej sieci już teraz, a w obniżonych cenach możemy kupić szeroki asortyment, m.in. telewizory, sprzęt AGD czy laptopy. My postanowiliśmy przyjrzeć się, jak wyglądają obniżki na smartfony i smartwatche z okazji Black Friday w RTV EURO AGD. Zobaczcie najciekawsze promocje na Czarny Piątek!

 3. Wczasy pod gruszą nie mają z góry określonej kwoty dofinansowania.
  Wiadomości

  Wczasy pod gruszą - kiedy złożyć wniosek o dofinansowanie?

  wczasy pod gruszą to najpopularniejsza forma wsparcia pracowników. Pieniądze na ten cel pochodzą z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. O wysokości dofinansowania przesądza wysokość wynagrodzenia oraz ogólna sytuacja materialna pracownika.

 4. Black Friday 2019 w Lidlu. Promocje i oferta Lidla na Czarny Piątek
  Pieniądze

  Black Friday 2019 w Lidlu. Sprawdź najlepsze promocje

  Black Friday 2019 już 29 listopada. Z tej okazji Lidl ma specjalną ofertę, którą warto sprawdzić, gdyż w atrakcyjnych cenach można upolować sprzęt i narzędzia. Zakupów można dokonać również online. Te artykuły przydadzą się w pracy zarówno majsterkowiczowi, jak również fachowcom. Sprawdź promocje Lidla na Black Friday.

 5. System podpowiada pracownikowi sklepu, gdzie musi się udać i jaką cenówkę wymienić. Mało tego, system pilnuje, żeby pracownik faktycznie to zrobił.
  Wiadomości

  Nowe technologie. Zarządzany ze smartfona DSM - Digital STORE MAP...

  Niemal każdy kto robi często zakupy zetknął się z sytuacją, w której sam lub inna osoba stojąca w kolejce do kasy była zaskoczona, że na paragonie potwierdzającym zakup figuruje wyższa cena niż była przy produkcie na półce albo w ofercie. Nierzadko też zdarza się, że w ogóle produkt jest bez ceny i trzeba szukać skanera, by dowiedzieć się, ile trzeba za niego zapłacić.