Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Najniższe wynagrodzenie otrzymują pracownicy wielu sklepów, głównie na początku swojej kariery zawodowej. W tej branży można liczyć na dodatki i pod
  Z regionu

  Oni zarobią więcej w 2021 roku. Zobacz czy jesteś na liście!

  Rząd zadecydował, że płaca minimalna w 2021 r. pójdzie w górę o 200 zł i wyniesie 2800 zł brutto. Kto może liczyć w 2021 roku na podwyżkę wynagrodzenia? Zobaczcie.

 2. Bank przypomina, że logując się do bankowości internetowej adres strony logowania należy wpisywać ręcznie.
  Z kraju i ze świata

  Bank ostrzega przed oszustami. Z kont mogą znikać pieniądze

  Bank BNP Paribas wydał specjalny komunikat w którym ostrzega przed oszustami podszywającymi się pod bank. - Przestępcy nieustannie tworzą fałszywe strony internetowe łudząco podobne do tych prawdziwych. W ostatnich tygodniach odnotowaliśmy wzrost ilości takich domen- czytamy.

 3. Pracownik również powinien interesować się ilością zaległego urlopu, aby nie stanąć przed koniecznością wykorzystania wolnego wbrew swojej woli.
  Wiadomości

  Zaległy urlop - do 30 września. Potem przepada?

  Raz po raz odżywa projekt nowego kodeksu pracy, a wśród zmian rekomendowanych przez ekspertów są przepisy zgodnie z którymi niewykorzystany urlop przepadałby bezpowrotnie. Jak jest teraz? Czy zaległy urlop nie wykorzystany do 30 września przepada?

 4. Obecnie 6 na 10 studentów pracuje, ale jedynie 25 proc. zarabia „na rękę” powyżej 2 tys zł.
  Wiadomości

  Koszty utrzymania się na studiach wzrosły o 500 zł

  Drastycznie wzrosły koszty utrzymania się na studiach – średni miesięczny rachunek wydatków polskiego studenta wynosi ponad 2,6 tys zł. Oznacza to wzrost o ok. 500 zł w stosunku do roku ubiegłego.

 5. Te marki to w większości legendy polskiej motoryzacji, które na dodatek sprawdziły się w wojsku. Po latach „służby” są wymieniane na nowsze pojazdy.
  Z regionu

  Wojsko sprzedaje auta, ciągniki i łodzie z demobilu

  Te marki to w większości legendy polskiej motoryzacji, które na dodatek sprawdziły się w wojsku. Po latach „służby” są wymieniane na nowsze pojazdy. Teraz, za niewielkie pieniądze, trafią w prywatne ręce.