Wojewódzka Liga Juniorów. Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 6:0 [wideo]

Juniorzy starsi Gwardii Koszalin pokonali na swoim boisku zespół Świtu Skolwin 6:0 Dawid Jaśkiewicz
Juniorzy starsi Gwardii Koszalin pokonali w meczu Wojewódzkiej Ligi Juniorów swoich rówieśników ze Świtu Skolwin 6:0.

Wszystkie bramki w tym meczu padły w drugiej połowie. Rezultat spotkania otworzył Dariusz Ścisło. Kolejne trafienia dołożył Sebastian Martofel, który w przeciągu ośmiu minut skompletował hat-tricka.

Piątego gola dla koszalińskiej drużyny po efektownym strzale z rzutu wolnego zdobył Bartłomiej Maciukajć. Rezultat spotkania ustalił Mieszko Łastowski.

Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 6:0 (0:0)